Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 maja 2020

I znowu 5 tys. kary za picie alkoholu w czasie epidemii

I znowu 5 tys. kary za picie alkoholu w czasie epidemii
fot. shutterstock

Kolejny mieszkaniec Jastrzębia został ukarany, ponieważ pił alkohol w miejscu publicznym, w czasie kiedy z domu można było wychodzić tylko z powodu ważnych potrzeb życiowych.

37-latek został przyłapany przez policjantów, kiedy pił alkohol na ławce przed blokiem na ulicy Warmińskiej. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie go do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu-Śląskim.

- Zgodnie z ostatnią decyzją wydaną przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego, kolejna już osoba będzie musiała zapłacić 5 tys. zł. Jastrzębianin nie zastosował się do obowiązujących zasad, zignorował przepisy związane z przemieszczaniem się. Dotkliwe sankcje karne mają przyczynić się do odpowiedzialnego i poważnego podejścia do obecnego zagrożenia - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje? Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje?

Nieprawdziwe wyniki badań na koronawirusa? Nieprawdziwe wyniki badań na koronawirusa?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Tomek 10.05.2020 20:24

Gdzie jest policja? Codziennie widzę ludzi bez maseczek, dlaczego jedni noszą a inni mają to gdzieś?

Rob09.05.2020 22:31

Milicja sluzy okupantowi.Jak przestaniecie im być potrzebni,zrobią wam to,co robicie wy Polakom

Swiadek09.05.2020 16:47

Szkoda że nikt z was nie widział kogo spisywali... A więc drodzy jeb...ci państwo którzy przyklaskują temu mandatowi uzmyslowie was jak policja razem z tym obywatelem was wyru...a. otoz bezdomny nie zapłaci pójdzie siedzieć na jakiś czas podczas gdy to wy mu te wakacje opłacie. Na dodatek świadomy tego człowiek pod parasolka policji zamiast przegonic/wystaszyc czy zawieźć na izbę postanowił świadomie ale bezmyślnie nagrodzić bezdomnego wakacjami. Niech żyje nam policja!

Andrzej Krakus 09.05.2020 2:25

To jest kompletnie idjotyczne te polskie zakazy i malady bo jak facet przed domed pije sobie alcohol I zostac ukarany Karo 5000 zlotych za co?? ale galerie mogo byc otfarte i to dlaczego ?? Policjanci to kapusie cieszko zyc w tym kraju kapusiow bylam tam nie dawnio i wiem czym te polaczki so

Górnik 08.05.2020 13:39

To niech bary pootwierają

Gosc08.05.2020 11:44

Samotny bidny pijaczek dostał mandat, a na szóstce codziennie cale hordy balują i policja ma to gdzieś...

Gość08.05.2020 7:15

Szkoda, że 10 tys kary nie dostał. 5 patyków to za mało

Tomek 07.05.2020 21:52

Brawo Poolicja

Maseczki07.05.2020 21:05

Jakby policja i straż miejska chodziła a nie jeździła pomiędzy blokami to byłoby dużo więcej mandatów za picie i brak maseczek małolatów

nice07.05.2020 20:21

milicjant wychaczy pewnie big
premie od komendanta

Pokaż wszystkie opinie (22)