Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
18 czerwca 2020

STOP dla hejtu przeciwko górnikom

STOP dla hejtu przeciwko górnikom
fot. pixabay

Zakażenia wśród górników budzą zaniepokojenie w pozostałej części kraju. Ta grupa zawodowa nierzadko spotyka się hejtem. Przeciwko temu protestuje między innymi Kamil Glik.

Jastrzębska Spółka Węglowa zainicjowała kampanię STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika!”. Przyłączają się do niej znani ludzie między innymi Kamil Glik, obrońca AS Monaco, Justyna Święty-Ersetic, Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz, Robert Kalaber, Luke Reynolds, kabaret Łowcy.B oraz zespół Tabu.

- W dobie pandemii COVID-19 z troski o swoje zdrowie i zdrowie bliskich, ze strachu o przyszłość, ludzie zaczęli szukać kozła ofiarnego. Kogoś, na kogo będą mogli wylać swoje żale, obarczyć całą odpowiedzialnością za sytuację i wyładować swój gniew – czytamy na stronie nieoczerniaj.pl

Kampania ma na celu zatrzymanie nieuzasadnionej fali wrogości, z jaką spotykają się górnicy oraz ich rodziny.

- Wierzymy, że nasza kampania przywróci prawdziwy, pozytywny wizerunek Śląska, górników i branży wydobywczej - mówi Włodzimierz Hereźniak, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW

Cała nadzieja w górnikach [video] Cała nadzieja w górnikach [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
Marko21.06.2020 13:26

do Gość
19.06.2020 12:43. Tak, jak ty tchórzu co nie masz odwagi się podpisać. Fajni sa jak sobie nie popiją.

Szprosz21.06.2020 13:24

do Gość
20.06.2020 9:59. zgadzam się w pełni z twoją wypowiedzią. W Polsce, jak słyszą górnik, to wiedzą i mówią,ze to ci awanturnicy co ciągle im mało. Już nie mówiąc o kulturze. Ale idzie kryzys w górnictwie i nic nie pomoga krzyki,ryki !

Gość20.06.2020 9:59

Bardzo nieładnie że władze miasta nie publikowały stop hejrowaniu pielęgniarzy czy lekarzy oraz innych grup. Górnik jak nikt zaslugjue na hejt i pis wie co robi zamykając ich na kwarantannie. Wypowiedzi w ich kierunku to nie hejt to prawda. Grupa roszczeniowa nie wspierająca żadnej innej, nie pomagająca niszcząca obraz miasta. Brak kultury i empatii.

Lol 19.06.2020 17:32

Już przestańcie z siebie robić takie ćpy.Ludzie zawsze byli i będą psioczyć na innych olać to....

Normalność to STOP hejtu19.06.2020 14:48

Tylko ludzie normalni nie hejtują innych bez przyczyny. Górnicy na to nie zasłużyli. Ludzie z PiS zasłużyli jak najbardziej bo codziennie piszą kalumnie i tych, którzy zgłaszają pretensje do PiS.
Dlaczego zwolennicy PiS chodzą do kościoła? Nie boją się pokarania?

BMW19.06.2020 14:46

Powiem jedno, na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Gość19.06.2020 12:43

Górnicy w większości bardzo fajni ludzie. Bardzo dobrze , że walczą o swoje - lepsze to niż kozakowanie w necie i hejtowanie jak tchórz z ukrycia.

edi19.06.2020 12:12

że górnicy dostana 100 procent, to nie jest ich wina, tylko Sasina z PiS. Zostawcie górników w spokoju.

Raper klasztorny19.06.2020 10:26

Górnicy wyklęci xD

Kami19.06.2020 9:53

Czytam wasze komentarze i zastanawiam się skąd w was tyle jadu.
Dostają 100% bo się nie dają I dobrze ze dostają robią kawał ciężkiej i nie bezpieczniej roboty. Pogadajcie z jakimś górnikiem jak macie znajomych z zofiowki spytajcie o to jak się zawalil tunel i zginęli ludzie jak to jest. Walczą o swoje to mają.
Politycy plus ludzie znaleźli sobie kozła ofiarnego w postaci górników gratuluję.
Może powinni masowo zacząć robić te testy też w innych miastach ciekawe czy jak na przykład wyszło by że w biedrace co 2 osoba chora zamykają płacą im 100% też byście tak na nich psioczyli.

Pokaż wszystkie opinie (37)