Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
21 października 2020

Zbudują 33 mieszkania w Zdroju

Zbudują  33 mieszkania w Zdroju
fot. UM Jastrzębie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Daszek” wybuduje blok przy ulicy Witczaka w Zdroju. Będą się w nim znajdować 33 mieszkania o wysokim standardzie. 

Wszystkie 33 mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach znajdą sie panele podłogowe i płytki ceramiczne. Łazienka i kuchnia będą wykończone płytkami ceramicznymi a całe mieszkanie wymalowane farbą emulsyjną. Mieszkania będą wyposażone w piece gazowe dwufunkcyjne CO/CWU, piec gazowy z piekarnikiem w kuchni, armaturę sanitarną oraz instalację telewizyjną, internetową, telefoniczną i domofonową. Lokale będą dwu- , trzy-  i czteropokojowe o powierzchni od 51 do 77 metrów kwadratowych.

Budynek będzie miał pięć kondygnacji naziemnych. Wybudowany zostanie w technologii tradycyjnej. System dróg i chodników zapewni swobodny dojazd i dojście do budynku. Dla mieszkańców przewidziano dodatkowe miejsca parkingowe, tereny zielone oraz plac zabaw.

Inwestycja będzie finansowana w 44% ze środków pochodzących z preferencyjnego kredytu udzielonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie. Pozostałe 56% to środki własne spółki, w tym środki z partycypacji w kosztach budowy budynku pozyskane od przyszłych najemców.

Planowany termin rozpoczęcia robót budowlanych to grudzień 2020/styczeń 2021 i uzależniony jest od pozytywnego rozstrzygnięcia postępowania przetargowego na wykonanie budynku.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

TBS wybuduje nowy blok w Zdroju TBS wybuduje nowy blok w Zdroju

Powrót do przeszłości, czyli klitka w bloku [video] Powrót do przeszłości, czyli klitka w bloku [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
31.10.2020 16:52

Do Janusz Tracz ...odpisujesz kobiecie i piszesz chłopie....owszem wymieniłam umywalkę itd. ale powyżej napisano że wysoki standard wykończenia a to wykończenie owych mieszkań pozostawia wiele do życzenia

Janusz Tracz do Mieszkanka TBS 22.10.2020 20:5323.10.2020 15:20

a czego ty sie spodziewales chlopie!!!? jak ci sie nie podoba to wymien sobie ta umywalke, to jest robione na pierwszy montaz, napisz tez ze biale sciany zostawili!! skandal, wiecznie roszczeniowe polaczki

Najemca23.10.2020 8:04

Mieszkanko TBS, a który tak bardzo tobą gardzi? :) Znam ich obydwu i jakośc do tej pory nic takiego nie zauwazyłem.

Tomek 23.10.2020 6:37

Do mieszkanka. Jak Ci się nie podoba to wypowiedz umowę. I idź na najem prywatny. Tam będziesz miała wszystko w najwyższym standardzie. Umowę na rok i czynsz za 1500 jak ja. Chętnie się z Tobą zamienię

Mieszkanka TBS 22.10.2020 20:53

Mieszkam bo muszę ale to jest największą porażka ludzie w zarządzie prezesi za nic mają mieszkańców twierdzą że jesteśmy tylko najemcami gardzą ludźmi czynsze wysokie a standard mam wrażenie że to jest jakiś trzeci gatunek płytek umywalek itp.

Prawdomowny22.10.2020 20:14

Postawcie sobie tam zakaz ruchu za wyjątkiem mieszkańców tak jak jest pod innymi blokami w Zdroju. Niedługo może się Wam to przydać zeby normalnie zaparkować pod własnym mieszkaniem czytaj jak zaoraja obecny parking obok muszli.

do Jastrzębianin22.10.2020 19:18

Ha ha ha. Rozwaliłeś system bezapelacyjnie!
Nie podoba ci się standard, bo po 5 latach ci wanna cieknie???
Zapomniałeś jeszcze napisać, ze mieszkania są do niczego, bo ci się żarówka przepaliła w przedpokoju:) Aaaa i jeszcze garnek ci się przypalił i też mieszkania w Zdroju są do bani.

Zeklina22.10.2020 19:01

Zapisz się, odczekaj kilka lat a potem płac wysokie czynsze i płacz.

Mieszkanka tbs22.10.2020 13:48

Te mieszkania to prą, dziwą porażka... Wszystko się sypie odpada jak sam sobie nie zrobisz to nic nie działa wysokiej jakości standard lampy kafelki najtańsze brzydkie... I nieprawda koleżanka przyszła nie była zapisana na ostatni blok i z marszu miała do wyboru kilka mieszkan

Gość22.10.2020 12:05

Mega dużo

Pokaż wszystkie opinie (24)