Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°16°
16 grudnia 2020

Jesteś w trudnej sytuacji? Zadzwoń

Jesteś w trudnej sytuacji? Zadzwoń
fot. pixabay

Osoby będące w trudnej sytuacji, szczególnie w okresie świątecznym, mogą otrzymać pomoc. Wystarczy zadzwonić i  można otrzymać świąteczną paczkę. 

Jak co roku poseł Krzysztof Gadowski, wraz z radnymi Koalicji Samorządowej oraz członkami Platformy Obywatelskiej, organizuje akcję „Święta dla Wszystkich” W tym roku z powodu pandemii, nie odbyła się zbiórka darów na rzecz potrzebujących, jaka prowadzona była w jastrzębskich sklepach. Nie oznacza to jednak, że paczki nie dotrą do potrzebujących.

- Tegoroczna akcja „Święta dla Wszystkich” w tym roku jest w  innej formie. Nie zbieramy żywności w sklepach ze względu na pandemię. Zakupiliśmy produkty żywnościowe, aby przygotować paczki świąteczne dla tych, którzy potrzebują wsparcia - informują organizatorzy zbiórki.

Każdy, kto jest trudnej sytuacji, może zadzwonić pod numer tel. 509 890 544 (Biuro Posła Krzysztofa Gadowskiego) i przedstawić swoją sytuację. Można otrzymać świąteczną paczkę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

83-latek w ciężkim stanie potrzebował pomocy 83-latek w ciężkim stanie potrzebował pomocy

Uruchomiono nowe miejsca dla uchodźców z Ukrainy Uruchomiono nowe miejsca dla uchodźców z Ukrainy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kol17.12.2020 13:53

On pali ona pi i będą dzwonić bo są w trudnej sytuacji np taka jedna ze Śląskiej mieszkanie zadłużone papierosy wychodzenie z pieskiem jak dama a po paczki zadzwoni modeleczka hehe

Gość16.12.2020 21:01

Szykują się jakieś wybory?
Bo gadzior się obudził i chce niby pomagać - zapomni 2 dni po ogłoszeniu wyborów.

Gość16.12.2020 18:01

Teraz zgłoszą się ci co chcą coś zaoszczędzić a nie potrzebujący. Taka akcja posła to wspieranie patologi a nie pomoc ludziom w prawdziwej potrzebie.

benek16.12.2020 13:51

Ja jestem w tródnej sytóacji ale jak mam tam zadzwonić? Bo pszeciesz telefonó nie posiadam...

Znafca temató16.12.2020 7:45

Pan poseł czochraty nawet na nieszczęściu innych potrafi zbijać swój kapitał polityczny w błyskach fleszy.