KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
BS Kredyt bez gwiazdek
18 stycznia 2021

Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów

Nieodśnieżony samochód powodem kłopotów
fot. KMP Jastrzębie

Kierowca poruszający się nieodśnieżonym samochodem zwrócił uwagę drogówki. Jednak nie było to jego jedyne przewinienie, ponieważ był poszukiwany przez prokuraturę.

W czwartek, około godziny 10.35 policjanci ruchu drogowego zatrzymali samochód audi, który poruszał się całkowicie zaśnieżonym pojazdem. Kierujący miał ograniczoną widoczność, zagrażał bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego.

-  W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że 32-latek jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Jastrzebiu-Zdroju do ustalenia miejsca pobytu. Jastrzębianin za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego 15-latek zatrzymał złodzieja sklepowego

Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kris18.01.2021 11:36

Tytan intelektu!!! Kolega KAZa i reszty twardych elementów kapusty

Joachim18.01.2021 10:34

Takich ludzi więcej, którzy nie poświęcą 10 min. aby odśnieżyć. Jeżdżą z czapą śniegu na dachu tylko robią małe okienko od strony kierowcy. W sobotę takich widziałem. Za kierownicą kobieta,

Gość18.01.2021 10:06

Czy interwencja policjanta bez maseczki i służbowej czapki jest prawidłowa ?