Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
Sklep Medicanna
17 marca 2021

Pieniądze ukrył w rękawicach bokserskich

Pieniądze ukrył w rękawicach bokserskich
fot. pixabay

39-latek nie powrócił do zakładu karnego z pobytu na przepustce. Jastrzębscy policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Kiedy wpadli na jego trop, okazało się, że miał przy sobie narkotyki oraz spory arsenał broni.

- Gdy kryminalni wytropili i zatrzymali poszukiwanego, ujawnili przy nim rękawice bokserskie, w których znajdowało się kilka tysięcy złotych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany i mefedronu oraz innych narkotyków - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Oprócz tego kryminalni znaleźli przy zatrzymanym: noże, toporek, pałkę teleskopową, 2 jednostki broni w tym pistolet gazowy, 47 sztuk amunicji oraz wagi elektroniczne.

39-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy, za przestępstwa, których dopuścił się wcześniej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laura Grzyb triumfuje na ringu Laura Grzyb triumfuje na ringu

Kierowca był pod wpływem alkoholu i z narkotykami Kierowca był pod wpływem alkoholu i z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
józwa17.03.2021 9:00

Spoko, to znaczy że giwerę można mieć nielegalnie bez żadnych konsekwencji skoro postawiono mu tylko zarzut posiadania narkotyków a nie za posiadanie broni.