Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
BS Black Friday
17 marca 2021

Pieniądze ukrył w rękawicach bokserskich

Pieniądze ukrył w rękawicach bokserskich
fot. pixabay

39-latek nie powrócił do zakładu karnego z pobytu na przepustce. Jastrzębscy policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Kiedy wpadli na jego trop, okazało się, że miał przy sobie narkotyki oraz spory arsenał broni.

- Gdy kryminalni wytropili i zatrzymali poszukiwanego, ujawnili przy nim rękawice bokserskie, w których znajdowało się kilka tysięcy złotych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany i mefedronu oraz innych narkotyków - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Oprócz tego kryminalni znaleźli przy zatrzymanym: noże, toporek, pałkę teleskopową, 2 jednostki broni w tym pistolet gazowy, 47 sztuk amunicji oraz wagi elektroniczne.

39-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy, za przestępstwa, których dopuścił się wcześniej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka walczy na ringu Mistrzostw Polski Jastrzębianka walczy na ringu Mistrzostw Polski

Miał 31 gramów narkotyków. Zostanie osądzony Miał 31 gramów narkotyków. Zostanie osądzony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
józwa17.03.2021 9:00

Spoko, to znaczy że giwerę można mieć nielegalnie bez żadnych konsekwencji skoro postawiono mu tylko zarzut posiadania narkotyków a nie za posiadanie broni.