Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 sierpnia 2012

Mieszkańcy naszego miasta pojechali do Wisły

Mieszkańcy naszego miasta pojechali do Wisły
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Klub Kaktus po raz kolejny zorganizował wycieczkę. Tym razem uczestnicy wyprawy pojechali w rodzinne strony Adama Małysza - do Wisły. Jastrzębianie zebrali się pod Klubem Kaktus z samego rana i wyruszyli na całodzienną wycieczkę.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję przejechać się bryczkami oraz zobaczyć z bliska skocznie narciarską. Pod koniec dnia jastrzębianie mieli czas wolny, podczas którego indywidualnie zwiedzali okolice. Zainteresowanie wycieczką było ogromne, co potwierdza sama organizatorka, Halina Tworzydlak. Plan wycieczki został dostosowany do wieku uczestników, gdyż na wyprawę wybrali się jastrzębianie w różnym wieku. Na uwagę zasługuje fakt, iż najstarsza z nich miała 73 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje  Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje

Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!