Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
11 września 2012

Rajd Wisły po raz kolejny w Jastrzębiu

Rajd Wisły po raz kolejny w Jastrzębiu

14 i 15 września na drogach Jastrzębia-Zdroju i Pawłowic zostanie rozegrany  58. Rajd Wisły. Park Serwisowy będzie zlokalizowany na terenie PKM (ul. Przemysłowa).

Tegoroczny rajd przewiduje 9 odcinków specjalnych, z czego 3 z nich będą pokonywane trzykrotnie. Łączna długość trasy wyniesie 85 km.

- Nowością rajdu będzie miasteczko rajdowe, które powstanie w sobotę na parkingu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Tam, oprócz startu i mety, będzie można zobaczyć samochody rajdowe, prezentację pojazdów zabytkowych, replik samochodów rajdowych, stoiska motoryzacyjne oraz będzie można sprawdzić się w symulatorze dachowania, w symulatorze zderzeniowym i zobaczyć, jak to jest prowadzić samochód po spożyciu alkoholu (alkogogle) - informują organizatorzy.

Jednocześnie organizatorzy (Automobilklub Śląski) przestrzegają kibiców aby zachowali zasady bezpieczeństwa i nie zbliżali się do jadących samochodów.

Trasę mapy w dużym rozmiarze można zobaczyć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święto piwa i rajd motocyklowy Święto piwa i rajd motocyklowy

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
mieszkaniec15.09.2012 10:02

A mapka to się udała,czyli nikt nic nie wie tyle z niej można odczytać

przemkoprzemko13.09.2012 7:22

Oby pogoda dopisała, bo jak na razie to sie nie zapowiada zbyt ciekawa!

xyz12.09.2012 22:31

na jakiejś stronie wyczytałem, ze załoga z Kalwarii Zebrzydowskiej będzie jeździła niemalże u siebie. Chyba redaktor zobaczył na mapie Zebrzydowice i uznał, ze to to samo, haha

Hanys12.09.2012 12:45

Jo tam byda!!

xyz12.09.2012 11:15

krótkie te odcinki specjalne

Gość11.09.2012 16:03

w jakich godzinach bd się odbywał rajd ??

Magdalena11.09.2012 13:40

JUHU !!!! Ale super !!! Nie mogę się doczekać !!! A miasteczko rajdowe, fantastyczny pomysł !!! SUPER, naprawdę super !!