Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
11 września 2012

Rajd Wisły po raz kolejny w Jastrzębiu

Rajd Wisły po raz kolejny w Jastrzębiu

14 i 15 września na drogach Jastrzębia-Zdroju i Pawłowic zostanie rozegrany  58. Rajd Wisły. Park Serwisowy będzie zlokalizowany na terenie PKM (ul. Przemysłowa).

Tegoroczny rajd przewiduje 9 odcinków specjalnych, z czego 3 z nich będą pokonywane trzykrotnie. Łączna długość trasy wyniesie 85 km.

- Nowością rajdu będzie miasteczko rajdowe, które powstanie w sobotę na parkingu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Tam, oprócz startu i mety, będzie można zobaczyć samochody rajdowe, prezentację pojazdów zabytkowych, replik samochodów rajdowych, stoiska motoryzacyjne oraz będzie można sprawdzić się w symulatorze dachowania, w symulatorze zderzeniowym i zobaczyć, jak to jest prowadzić samochód po spożyciu alkoholu (alkogogle) - informują organizatorzy.

Jednocześnie organizatorzy (Automobilklub Śląski) przestrzegają kibiców aby zachowali zasady bezpieczeństwa i nie zbliżali się do jadących samochodów.

Trasę mapy w dużym rozmiarze można zobaczyć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zastawiają dojazd do śmietników Zastawiają dojazd do śmietników

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
mieszkaniec15.09.2012 10:02

A mapka to się udała,czyli nikt nic nie wie tyle z niej można odczytać

przemkoprzemko13.09.2012 7:22

Oby pogoda dopisała, bo jak na razie to sie nie zapowiada zbyt ciekawa!

xyz12.09.2012 22:31

na jakiejś stronie wyczytałem, ze załoga z Kalwarii Zebrzydowskiej będzie jeździła niemalże u siebie. Chyba redaktor zobaczył na mapie Zebrzydowice i uznał, ze to to samo, haha

Hanys12.09.2012 12:45

Jo tam byda!!

xyz12.09.2012 11:15

krótkie te odcinki specjalne

Gość11.09.2012 16:03

w jakich godzinach bd się odbywał rajd ??

Magdalena11.09.2012 13:40

JUHU !!!! Ale super !!! Nie mogę się doczekać !!! A miasteczko rajdowe, fantastyczny pomysł !!! SUPER, naprawdę super !!