Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 września 2012

Zobacz wystawę zdjęć z Auschwitz-Birkenau w 3D

Zobacz wystawę zdjęć z Auschwitz-Birkenau w 3D
fot. Jacek Gniewniek, Michał Grzywacz

Od 25 września w Galerii Epicentrum będzie można oglądać wystawę fotografii "Auschwitz-Birkenau 3D - Wystawa fotografii trójwymiarowej".  Wstęp jest bezpłatny.

- Uniakatowa na światową skalę wystawa fotograficzna, będąca trójwymiarowym zapisem obecnego wyglądu Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau. Muzeum Auschwitz-Birkenau jest miejscem, które powinien zobaczyć każdy. Nie wszyscy jednak mogą tu przyjechać. Z myślą o takich osobach powstała nasza wystawa - informuje Miejski Ośrodek Kultury.

Fotografii wykonanych w technice trójwymiarowej jest 20. Autorami wystawy są Jacek Gniewniek i Michał Grzywacz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wernisaż Roberta Barei "Drogi i bezdroża" Wernisaż Roberta Barei "Drogi i bezdroża"

Będzie telebim na budynku kina Będzie telebim na budynku kina "Centrum"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
oł je19.09.2012 17:05

a po co to oglądać? Zrobienie zdjęć w 3D wcale nie jest skomplikowane w dzisiejszych czasach, jeśli juz ktos chce "wrażeń", to niech jedzie do Oświęcimia, blisko jest, a "wtęp jest" takze "bezpłatny"...