Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 września 2012

Sukces jastrzębian na festiwalu brydżowym

W chorwackim mieście Pula odbył się Międzynarodowy Festiwal Brydżowy. Jastrzębianie, Krzysztof Góra oraz Aleksander Sejud zajęli wysokie 6. miejsce.

Zawodnicy wzięli udział w głównym dwudniowym turnieju, w którym uczestniczyło 270 par. Góra i Sejud zajęli w nim 6. miejsce. Polacy mieli szansę dostać się do finału A w turnieju drużynowym, ostatecznie jednak zajęli 16 miejsce w finale B.

- Pierwszy mecz po niezbyt dobrej grze zremisowaliśmy co skutkowało tym że na drugi dzień znowu musieliśmy walczyć z tą silną drużyną i niestety przegraliśmy - mówią członkowie Jastrzębskiego Klubu Brydża Sportowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

Liczba mieszkańców ciągle się zmniejsza Liczba mieszkańców ciągle się zmniejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!