Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 września 2012

Sukces jastrzębian na festiwalu brydżowym

W chorwackim mieście Pula odbył się Międzynarodowy Festiwal Brydżowy. Jastrzębianie, Krzysztof Góra oraz Aleksander Sejud zajęli wysokie 6. miejsce.

Zawodnicy wzięli udział w głównym dwudniowym turnieju, w którym uczestniczyło 270 par. Góra i Sejud zajęli w nim 6. miejsce. Polacy mieli szansę dostać się do finału A w turnieju drużynowym, ostatecznie jednak zajęli 16 miejsce w finale B.

- Pierwszy mecz po niezbyt dobrej grze zremisowaliśmy co skutkowało tym że na drugi dzień znowu musieliśmy walczyć z tą silną drużyną i niestety przegraliśmy - mówią członkowie Jastrzębskiego Klubu Brydża Sportowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Liczba mieszkańców ciągle się zmniejsza Liczba mieszkańców ciągle się zmniejsza

Strategia miasta: Zmniejszyć wyludnianie Strategia miasta: Zmniejszyć wyludnianie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!