Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
7 listopada 2012

Buszta najlepszym bramkarzem turnieju U16

Buszta najlepszym bramkarzem turnieju U16
fot. W. Buszta

Młody bramkarz z Jastrzębia został najlepszym zawodnikiem turnieju hokeja Budapest Icecenter Cup. Reprezentacja Polski U16 znalazła się na pierwszym miejscu, natomiast za najlepszego bramkarza uznano Feliksa Buszta z Jastrzębia-Zdroju.

W turnieju wzięły udział drużyny z Węgier (trzy), Austrii, Chorwacji oraz Polski. Polacy przegrali tylko jeden mecz z drużyną LA STARS z Austrii, która zajęła drugie miejsce w turnieju.

Najlepszym bramkarzem Budapest Icecenter Cup został Feliks Buszta, a za najlepszego napastnika uznano jego reprezentacyjnego kolegę Alana Łyszczarczyka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Adam07.11.2012 12:15

BRAWO JASTRZĘBIE!!!