Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 lutego 2013

Spotkanie z pisarką książek "antymagicznych"

Spotkanie z pisarką książek "antymagicznych"

Jastrzębskie Prawo i Sprawiedliwość organizuje spotkanie z pisarką Małgorzatą Nawrocką, z którą będzie można porozmawiać o wpływie książek takich jak seria o Harrym Potterze na młodych ludzi.

"Papierowa bitwa o młode pokolenie" - pod takim hasłem odbędzie się spotkanie w pisarką, która pisze książki "antymagiczne" - jak informują organizatorzy.

Na rozmowę z Małgorzatą Nawrocką zaproszeni są przede wszystkim rodzice, nauczyciele, wychowawcy i "wszyscy zatroskani o przyszłość naszych dzieci" - czytamy w informacji na stronie jastrzębskiego PiS.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego w kościele Podwyższenia Świętego Krzyża na ulicy Kusocińskiego 45 o godzinie 18:10.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Zosia07.02.2013 17:54

"- 20-letnią matkę, oskarżoną o posłużenie się czarami do zabicia małego chłopca, spalono żywcem w Papui-Nowej Gwinei. Linczu dokonała rodzina dziecka, na oczach setek ludzi, którzy uniemożliwili interwencję straży pożarnej i policji. " - to nagłówek z dzisiejszych wiadomości

:E07.02.2013 17:23

Ja to za młodu czytałem książki antyklerykalne, ale antymagiczne? Ciekawe dlaczego nie jestem za Pisem, skoro oni wszystko takie anty mają....

Bolo07.02.2013 14:34

Nie ma się co śmiać że Harry jest uważany za groźnego. Może sama książka nie jest straszna i źle wpływająca na człowieka ale bez wątpienia pobudza zainteresowanie magią co może okazać się niebezpieczne.

RudofilRudofil07.02.2013 9:58

Jeśli słuchasz bredni spod znaku PiSu to wiedz że szatan się Tobą interesuje i coś się dzieje,

Harry Potter07.02.2013 2:32

Według mnie babeczka ma jakieś chore podejście do tego ;) Dziękuję, dobranoc

koko 06.02.2013 22:59

To już się śmieszne robi, harry potter to tylko powieść luźna i wszyscy wiedzą, że to nic z psyhiką dzieci nie zrobi. Pomysł ks.Natanka rozumiem?

Czytelnik06.02.2013 22:54

śmiech na sali, w naszym kraju nawet harry potter jest zły, czyli jak rodzice pozwalają czytać takie książki dzieciom to nie są "zatroskani o przyszłość dzieci"? Nie mam nic do zwolenników tej inicjatywy, ale czy nie uważacie, że to jest lekka przesada? Chyba, że Pani Nawrocka chce wypromować siebie i swoją książkę w ten oto sposób. Ludzie nie cofajmy się do średniowiecza...

Pokaż wszystkie opinie (8)