Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 lutego 2013

Policja: Wysoki poziom wykrycia przestępców w 2012

Policja: Wysoki poziom wykrycia przestępców w 2012
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

6 lutego w Komendzie Miejskiej Policji odbyła się roczna narada, na której policjanci podsumowali pracę w czasie poprzednich 12 miesięcy. W 2012 roku poziom wykrycia sprawców przestępstw był wysoki.

Na naradzie pojawili się nie tylko policjanci, ale również Prezydent Miasta Marian Janecki, Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski, Komendant Straży Miejskiej Grzegorz Osóbka czy przedstawiciele Rady Miasta i Urzędu Miasta.

- Ubiegły rok zamknął się na wysokim poziomie wykrycia sprawców przestępstw, a także ujawniania sprawców wykroczeń, przy jednoczesnym ograniczeniu przestępczości - informuje jastrzębska policja.

Podczas spotkania komendant policji, młodszy inspektor Mariusz Dziadek wyraził nadzieję na dalszą dobrą współpracę z policjantami oraz z władzami miasta. Przypomnijmy, że Mariusz Dziadek zastąpił na miejscu komendanta, mł. insp. Dariusza Matusiaka w maju 2012 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi

Jesteś ofiarą przestępstwa? Zgłoś to w Prokuraturze, Sądzie lub na Policji Jesteś ofiarą przestępstwa? Zgłoś to w Prokuraturze, Sądzie lub na Policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
?09.02.2013 12:01

nie przesadzaj penis. ja mysle ,ze powinni zarabiac wiecej zeby czuli sie docenieni.wtedy moze zaczna trzezwiej myslec

penis09.02.2013 10:23

policja to nie roby jedza za nasza ciezka prace !!

zebra07.02.2013 16:39

Ciekawe, czy poziom głupoty wzrósł w 2012:D

?07.02.2013 13:37

Arturze, prowde godasz!

Gość07.02.2013 11:45

Sposób na poprawę statystyk jest prosty, wystarczy nie przyjmować zgłoszeń przy których nie ma szans na sukces.

bzzzzzzzz07.02.2013 11:45

wiekszosc zlapanych nie byla przestepcami ale policja musiala zapelnic statystyki bo po premi by bylo

Artór07.02.2013 10:38

Poziom wykrycia sprawców był wysoki zapewne dlatego, że większość 'przestępców' to dzieci w wieku gimnazjalnym przyłapane z lufką na klatce schodowej.

Pokaż wszystkie opinie (8)