Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 marca 2013

Kolejne schody zamknięte. Kiedy remonty?

Kolejne schody zamknięte. Kiedy remonty?
fot. Przemysław Orzechowski

Niedawno na ulicy Szkolnej zamknięto kolejne schody. Mają być naprawiane, ale nie przejdą generalnego remontu. Jakie schody w tym roku mają być wyremontowane?

W tym roku planowane są remonty schodów przy ulicach Sybiraków, Mazowieckiej i Zdrojowej. Inne schody będą naprawiane tylko w ramach robót awaryjnych.

Oburzeni zamknięciem schodów są również mieszkańcy ulicy Szkolnej. Wielokrotnie zgłaszali oni zły stan techniczny. Dopiero teraz zostały one zamknięte. Jak mówi, jeden z mieszkańców, kiedyś wystarczyła naprawa za kilkaset złotych, teraz schody wymagają generalnego remontu.

Schody przy ul. Szkolnej nie przejdą jednak remontu, a zostaną naprawione w ramach robót awaryjnych i wkrótce mają zostać oddane do użytku. Wszystko zależy od dobrych warunków pogodowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Gdzie złożyć dokumenty, aby dostać 300 zł wyprawki szkolnej? Gdzie złożyć dokumenty, aby dostać 300 zł wyprawki szkolnej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość06.03.2013 10:07

Po co oni zamykaja te schody? Przeciez miasto i tak nie wyplaca odszkodowan jak sie cos komus stanie w takich miejscach.....Moze czekaja az ktos z rodziny urzednika otworzy firme, ktora tym sie zajmie....

Gość06.03.2013 8:46

Starzy ludzie przy ul. Szarych Szeregów i Broniewskiego nie doczekają budowy schodów ,mimo protestów i niezrealizowanych obietnic.Proponuję skromniej ochodzić 50-lecie miasta,które ma mniej lat niż niektórzy mieszkancy tej dzielnicy.Przypominam,że emeryci to lojalny elektorat-mówię tak,bo na odpowiedzialność bądż litość urzędników w tej sprawie nie można liczyć.

Gość05.03.2013 14:14

Może do urzędników wreszcie dotrze, że remonty zlecają partaczom? Chyba, że o to właśnie chodzi?

Gość05.03.2013 12:22

A co z tymi schodami które zamkneli w tamtym roku? Cos z nimi zrobili czy dalej sa zamkniete? Np. na Wielkopolskiej?

Artór05.03.2013 9:58

Mieszanka cementu z piaskiem w stosunku 1:3 i za 2 miesiące schody znów trzeba będzie naprawiać. Ot logika naszych dzielnych budowniczych, albowiem ciągłość pracy musi być!

przemkoprzemko05.03.2013 9:42

I to wszystko jest wizytówką naszego miasta!
Wstyd!