Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 marca 2013

Zastąpią Zagórowskiego? Konkurs na prezesa JSW

Zastąpią Zagórowskiego? Konkurs na prezesa JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W kwietniu rozstrzygnie się konkurs na prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz wiceprezesów. Czy ktoś zastąpi Jarosława Zagórowskiego?

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej wybierany będzie nowy prezes. Oprócz niego, wyłonieni zostaną również jego trzej zastępcy - wiceprezesa ds. technicznych, wiceprezesa ds. ekonomicznych oraz wiceprezesa ds. handlu.

Kandydatury na prezesa można zgłaszać do 29 marca, a na wiceprezesów do 12 kwietnia. Najpierw przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, później miałyby się odbyć wybory, które, w przypadku stanowiska prezesa, zaplanowano na początek kwietnia.

Oprócz konkursu w JSW, dwie inne spółki węglowe też będą wybierały nowych prezesów - Katowicki Holding Węglowy oraz Węglokoks.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
ci nizej to parowki25.03.2013 22:21

Narzekacie tam ponizej a niejeden dalby z was po kilka tysiecy zeby zamiatac ten slonecznik po tych hajerach ****** *****

bezkarny palacz z kmp12.03.2013 20:17

Taa, takie same wybory, jak do sejmu. Sytuację może mienić tylko gilotyna. W pseudo-równych szrankach nie bardzo są szansę pokonać "prezesa s.a.".

ass10.03.2013 16:17

startować tumoki, jak spełniacie wymogi
hajerzy od łopat, narzekacze, składajcie podania, może się któremuś z was poszczęści
a nie zapomniałem że wy w gębie jesteście mocni, a umiejętności macie nieco inne- dłubanie słonecznika i wciąganie tabaki..
a i jeszcze piwsko chlać potraficie

Danio10.03.2013 7:33

Wiadomo że on jest przyspawany dożywotnio do tego stołka także taki artykuł nie ma kompletnie sensu.

do KWK Zofiówka.09.03.2013 18:43

My na Boryni zarabiamy lepiej niż na Zofiówce i się nie chwalimy. Jedna kopalnia i zarabiamy inaczej na tych samych stanowiskach. ktoś obiecał że się wyrówna.

prorok09.03.2013 18:40

Zastąpią Zagórowskiego? Pytanie jest nie na miejscu. Wiadomo że prezes jest nie zastąpiony i najlepszy?

Taczkowy09.03.2013 1:39

totalny uklad kolesiowski w biurzezarzadu zatrudnieni synalki bylych prominentow , cale rodziny , synalek ksiegowego z zona , synalek innego prezesa z zona , i tak dalej . A ludzie niech na nich pracuja , wezcie taczki i wywiezcie te ukladziki na zielona trawke .

Pokaż wszystkie opinie (23)