Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
7 marca 2013

Zastąpią Zagórowskiego? Konkurs na prezesa JSW

Zastąpią Zagórowskiego? Konkurs na prezesa JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W kwietniu rozstrzygnie się konkurs na prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz wiceprezesów. Czy ktoś zastąpi Jarosława Zagórowskiego?

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej wybierany będzie nowy prezes. Oprócz niego, wyłonieni zostaną również jego trzej zastępcy - wiceprezesa ds. technicznych, wiceprezesa ds. ekonomicznych oraz wiceprezesa ds. handlu.

Kandydatury na prezesa można zgłaszać do 29 marca, a na wiceprezesów do 12 kwietnia. Najpierw przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, później miałyby się odbyć wybory, które, w przypadku stanowiska prezesa, zaplanowano na początek kwietnia.

Oprócz konkursu w JSW, dwie inne spółki węglowe też będą wybierały nowych prezesów - Katowicki Holding Węglowy oraz Węglokoks.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
ci nizej to parowki25.03.2013 22:21

Narzekacie tam ponizej a niejeden dalby z was po kilka tysiecy zeby zamiatac ten slonecznik po tych hajerach ****** *****

bezkarny palacz z kmp12.03.2013 20:17

Taa, takie same wybory, jak do sejmu. Sytuację może mienić tylko gilotyna. W pseudo-równych szrankach nie bardzo są szansę pokonać "prezesa s.a.".

ass10.03.2013 16:17

startować tumoki, jak spełniacie wymogi
hajerzy od łopat, narzekacze, składajcie podania, może się któremuś z was poszczęści
a nie zapomniałem że wy w gębie jesteście mocni, a umiejętności macie nieco inne- dłubanie słonecznika i wciąganie tabaki..
a i jeszcze piwsko chlać potraficie

Danio10.03.2013 7:33

Wiadomo że on jest przyspawany dożywotnio do tego stołka także taki artykuł nie ma kompletnie sensu.

do KWK Zofiówka.09.03.2013 18:43

My na Boryni zarabiamy lepiej niż na Zofiówce i się nie chwalimy. Jedna kopalnia i zarabiamy inaczej na tych samych stanowiskach. ktoś obiecał że się wyrówna.

prorok09.03.2013 18:40

Zastąpią Zagórowskiego? Pytanie jest nie na miejscu. Wiadomo że prezes jest nie zastąpiony i najlepszy?

Taczkowy09.03.2013 1:39

totalny uklad kolesiowski w biurzezarzadu zatrudnieni synalki bylych prominentow , cale rodziny , synalek ksiegowego z zona , synalek innego prezesa z zona , i tak dalej . A ludzie niech na nich pracuja , wezcie taczki i wywiezcie te ukladziki na zielona trawke .

Pokaż wszystkie opinie (23)