Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 marca 2013

Pierwsze miejsce dla jastrzębskiego SLD

Pierwsze miejsce dla jastrzębskiego SLD

Zarząd Wojewódzki Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyznał jastrzębskiej organizacji SLD w Jastrzębiu-Zdroju pierwsze miejsce za działalność w IV kwartale 2012 roku.

Jastrzębski SLD konkurował z 33 organizacjami powiatowymi i miejskimi w województwie śląskim. Pod uwagę brano jakość, aktywność działaczy i terminowość. Taka ocena działalności dokonywana jest cyklicznie przez Zarząd Wojewódzki SLD.

Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana został również nagroda pieniężna. Jak zapowiada Rada Miejska SLD, będzie ona przeznaczona na wzbogacenie działań na rzecz mieszkańców Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja

Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.03.2013 11:28

będzie ona przeznaczona na wzbogacenie działań na rzecz mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. czytaj: kupimy sobie po nowym, służbowym samochodzie, żebyście mogli do nas raz w tygodniu przyjść do biura.

Loo face18.03.2013 9:12

za dyrdymały Jury?

nie wyborca18.03.2013 8:34

Za co niby?