Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
19 marca 2013

Chciał przekupić policjantów darmowym remontem

Chciał przekupić policjantów darmowym remontem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 38-latka, który w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponował im wykonanie darmowego remontu, którego koszt wynosi 1200 złotych.

W sobotę policjanci dwukrotnie interweniowali wobec nietrzeźwego 38-latka, który awanturował się w mieszkaniu. - Z uwagi na stan, w jakim znajdował się mężczyzna oraz jego agresywne zachowanie wobec najbliższych, noc spędzić miał poza domem. Kiedy jednak 38-latek w godzinach nocnych wrócił pod drzwi mieszkania i zaczął się do nich dobijać, funkcjonariusze podjęli decyzję o doprowadzeniu go do wytrzeźwienia - informuje policja.

Jastrzębianin, chcąc uniknąć wizyty w izbie wytrzeźwień, zaproponował policjantom wykonanie darmowej usługi remontowej, której koszt wynosi 1200 złotych.

- Stróże prawa starali się uświadomić 38-latka, że tego typu propozycje są przestępstwem, jednak on ponowił swoją "ofertę". Mężczyzna tylko pogorszył swoją sytuację i zamiast do wytrzeźwienia, już jako sprawca przestępstwa, trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje policja. 

Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego niewiele ponad dwa promile. Po wytrzeźwieniu jastrzębianin usłyszał zarzut, do którego się przyznał. O losie 38-latka zdecyduje sad. Odpowie on za przestępstwo korupcyjne, za które grozi kara do 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
sprawiedliwie21.03.2013 10:47

Zaraz... czyli pijany typek coś sobie tam powiedział w stanie oczywiście nietrzeźwym, że im remont zrobi, a oni to od razu wzięli za przekupstwo i 10 lat więzienia? Hahahah, chyba sobie kpią :) nie mogę się doczekać aż w koncu kiedys wszystkich policjantow zamkną ;)

no tak19.03.2013 22:05

A mówią, ze alkohol to zdrowie...

xyz19.03.2013 19:46

w takim razie wybieraj się częściej na spacery, bo poziom twojej pierwszej wypowiedzi świadczy o zbyt małym dotlenieniu szarych komórek...

lol19.03.2013 17:58

Mógł dorzucić materiał do robocizny :))

Artór19.03.2013 17:18

@xyz: Dziękuje za propozycję, spóźniłeś się jednak, bowiem wódkę zastąpiłem cisowianką (niegazowaną oczywiście) już kilka lat temu. Tobie również polecam, niesłychanie poprawia samopoczucie.

Gość19.03.2013 16:03

Tego jeszcze nie było... żeby przekupowac policjantów remontem!?

xyz19.03.2013 14:54

Artór skoro z autopsji wiesz, że po wódce zaczyna się bredzić, powinieneś przerzucić się na czystą, ale wodę (najlepiej niegazowaną). Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (8)