Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
19 marca 2013

Chciał przekupić policjantów darmowym remontem

Chciał przekupić policjantów darmowym remontem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 38-latka, który w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponował im wykonanie darmowego remontu, którego koszt wynosi 1200 złotych.

W sobotę policjanci dwukrotnie interweniowali wobec nietrzeźwego 38-latka, który awanturował się w mieszkaniu. - Z uwagi na stan, w jakim znajdował się mężczyzna oraz jego agresywne zachowanie wobec najbliższych, noc spędzić miał poza domem. Kiedy jednak 38-latek w godzinach nocnych wrócił pod drzwi mieszkania i zaczął się do nich dobijać, funkcjonariusze podjęli decyzję o doprowadzeniu go do wytrzeźwienia - informuje policja.

Jastrzębianin, chcąc uniknąć wizyty w izbie wytrzeźwień, zaproponował policjantom wykonanie darmowej usługi remontowej, której koszt wynosi 1200 złotych.

- Stróże prawa starali się uświadomić 38-latka, że tego typu propozycje są przestępstwem, jednak on ponowił swoją "ofertę". Mężczyzna tylko pogorszył swoją sytuację i zamiast do wytrzeźwienia, już jako sprawca przestępstwa, trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje policja. 

Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego niewiele ponad dwa promile. Po wytrzeźwieniu jastrzębianin usłyszał zarzut, do którego się przyznał. O losie 38-latka zdecyduje sad. Odpowie on za przestępstwo korupcyjne, za które grozi kara do 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
sprawiedliwie21.03.2013 10:47

Zaraz... czyli pijany typek coś sobie tam powiedział w stanie oczywiście nietrzeźwym, że im remont zrobi, a oni to od razu wzięli za przekupstwo i 10 lat więzienia? Hahahah, chyba sobie kpią :) nie mogę się doczekać aż w koncu kiedys wszystkich policjantow zamkną ;)

no tak19.03.2013 22:05

A mówią, ze alkohol to zdrowie...

xyz19.03.2013 19:46

w takim razie wybieraj się częściej na spacery, bo poziom twojej pierwszej wypowiedzi świadczy o zbyt małym dotlenieniu szarych komórek...

lol19.03.2013 17:58

Mógł dorzucić materiał do robocizny :))

Artór19.03.2013 17:18

@xyz: Dziękuje za propozycję, spóźniłeś się jednak, bowiem wódkę zastąpiłem cisowianką (niegazowaną oczywiście) już kilka lat temu. Tobie również polecam, niesłychanie poprawia samopoczucie.

Gość19.03.2013 16:03

Tego jeszcze nie było... żeby przekupowac policjantów remontem!?

xyz19.03.2013 14:54

Artór skoro z autopsji wiesz, że po wódce zaczyna się bredzić, powinieneś przerzucić się na czystą, ale wodę (najlepiej niegazowaną). Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (8)