Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 marca 2013

Rezerwowi Zrywu Bzie mają nowe ławki

Rezerwowi Zrywu Bzie mają nowe ławki
fot. zrywbzie.pl

Rezerwowi klubu LKS Zryw Bzie nie będą już marznąć czekając na swoją szanse wejścia na boisko. Dzięki uprzejmości MOSiR-u Jastrzębie mogą w komfortowych warunkach przyglądać się poczynaniom swoich kolegów.

Boisko przy ulicy Spółdzielczej pochwalić się może już nie tylko nowymi bramkami, ale także ławkami dla rezerwowych. Wszystko to zasługa MOSiR-u, który po wymianie boksów na stadionie miejskim, stare podarował klubowi z Bzia. Wymiana ta była ważna nie tylko przez wzgląd na dobre samopoczucie zawodników, ale przede wszystkim podyktowana była wymogami Śląskiego Związku Piłki Nożnej, który zdecydował że ilość miejsc na ławce rezerwowych nie może być mniejsza, niż dziesięć.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
...25.03.2013 20:02

fascynujący news

Nie wyrabiam25.03.2013 13:58

To jest chyba jakaś kpina....a no właśnie trzeba zbierać sobie + u Prezydenta -.-'