Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 kwietnia 2013

"Deutsch-Wagen-Tour" uczył niemieckiego w ZSMS

"Deutsch-Wagen-Tour" uczył niemieckiego w ZSMS
fot. ZSMS

Jastrzębski Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego wziął udział w projekcie promującym naukę języka niemieckiego. Jego uczestnicy poza wiedzą wyniesioną z zajęć, otrzymali także upominki i nagrody rzeczowe.

W poniedziałek w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbyły się warsztaty językowe. Prowadziła je lektorka języka niemieckiego w ramach ogólnopolskiego projektu promowania tego języka pod nazwą "Deutsch-Wagen-Tour". Uczniowie gimnazjum mogli dowiedzieć się jak w ciekawy sposób można opanować język niemiecki zwiększając tym samym swoje szansy na rynku pracy. Wykładowca prezentował różne ćwiczenia pozwalające na zapamiętywanie nowopoznanych słówek i konstrukcji zdaniowych w sposób naturalny.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni, bo do udziału w projekcie zgłaszają się setki szkół i przedszkoli z całej Polski. My czekaliśmy blisko trzy lata, ale w końcu się udało - napisała Magdalena na Sosna, nauczycielka języka niemieckiego ZSMS.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!