Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
9 kwietnia 2013

UKS ZSZ-Jedynka wróciła z trzema medalami

UKS ZSZ-Jedynka wróciła z trzema medalami
fot. A. Wysocki

Zawodnicy UKS ZSZ-Jedynki biorą udział w VI edycji Euroregionalnej Ligi Biegów na Orientację. W miniony weekend odbyły się kolejne zaliczające się do Ligi zawody.

W dniach od 5 do 7 kwietnia podopieczni Zespołu Szkół Zawodowych brali udział w międzynarodowych zawodach Pucharu Borów Dolnośląskich, które rozrywane były w Żarach i Łazie, w ramach Euroregionalnej Ligi. Wśród zwycięzców znaleźli się zawodnicy UKS ZSZ-Jedynki.

W kategorii W 35 trzecie miejsce zajęła Joanna Papszun. W konkurencji Nordic Walking Orienteering na pierwszym miejscu stanął Gregorz  Pipiro, natomiast na drugim znalazła się Grażyna Pipiro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!