Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 czerwca 2013

Urbanek ustanowił nowe rekordy Klubu Biegacza

Urbanek ustanowił nowe rekordy Klubu Biegacza
fot. thejimcox / photoxpress

W miniony weekend w Sosnowcu rozgrywane były Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce Juniorów. Sebastian Urbanek, zawodnik Klubu Biegacza MOSiR mimo braku medalu, ustanowił na nich dwa rekordy.

W trakcie Mistrzostw Śląska Sebastian Urbanek dwukrotnie na metę przybiegał piąty. Poprawił jednak swoje rekordy życiowe, a także ustanowił Absolutny Rekord Klubu na dystansie 100 metrów (11.43 s) oraz na 200 metrów (23.12 s).

Drugi z jastrzębian, Kamil Krakowczyk, także poprawił swoje rekordy życiowe osiągając na w biegu 100 metrów czas 12.29 s i 24.58 s na dystansie 200 metrów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!