Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
18 czerwca 2013

Walczyli o mistrzowski tytuł na kortach OWN-u

W weekend z okazji Dni Jastrzębia rozgrywane były Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w Tenisie Ziemnym. Udział w nim wzięło 27 zawodników, których podzielono na dwie kategorie wiekowe oraz kobiety i mężczyzn.

W turnieju mężczyzn wystartowało 24 zawodników. Tytuł mistrza wśród mężczyzn wywalczył Łukasz Sztwiertnia, który w finale pokonał Antoniego Gogulskiego. Trzecie miejsce zdobył Zbigniew Dyrbus.

Wśród pań najlepsza okazała się Małgorzata Zachraj, drugie miejsce wywalczyła Anna Majewska. Trzecia była Katarzyna Spyrka.

Dla tenisistów, którzy odpadli w pierwszej oraz drugiej rundzie zorganizowany został turniej pocieszenia. Wygrał go Szymon Wichrzycki, który pokonał w finale Wojciecha Kruczka.

Zawody rozgrywane były na kortach Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Organizatorami imprezy byli MOSiR i Jastrzębskie Towarzystwo Tenisowe.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Tłumy na stadionie w drugim dniu Dni Jastrzębia 2019 Tłumy na stadionie w drugim dniu Dni Jastrzębia 2019

Udany początek Dni Jastrzębia. Pierwszy dzień za nami Udany początek Dni Jastrzębia. Pierwszy dzień za nami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!