Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
18 czerwca 2013

Walczyli o mistrzowski tytuł na kortach OWN-u

W weekend z okazji Dni Jastrzębia rozgrywane były Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w Tenisie Ziemnym. Udział w nim wzięło 27 zawodników, których podzielono na dwie kategorie wiekowe oraz kobiety i mężczyzn.

W turnieju mężczyzn wystartowało 24 zawodników. Tytuł mistrza wśród mężczyzn wywalczył Łukasz Sztwiertnia, który w finale pokonał Antoniego Gogulskiego. Trzecie miejsce zdobył Zbigniew Dyrbus.

Wśród pań najlepsza okazała się Małgorzata Zachraj, drugie miejsce wywalczyła Anna Majewska. Trzecia była Katarzyna Spyrka.

Dla tenisistów, którzy odpadli w pierwszej oraz drugiej rundzie zorganizowany został turniej pocieszenia. Wygrał go Szymon Wichrzycki, który pokonał w finale Wojciecha Kruczka.

Zawody rozgrywane były na kortach Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Organizatorami imprezy byli MOSiR i Jastrzębskie Towarzystwo Tenisowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę Koniec Dni Jastrzębia. Zobaczcie co działo się w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!