Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 czerwca 2013

Klub pływacki H2O ogłasza nabór na nowy sezon

Klub pływacki H2O ogłasza nabór na nowy sezon

Jastrzębski klub pływacki H2O ogłosił nabór dzieci na sezon 2013/2014. Chętni mogą się zgłaszać 21, 25 i 27 czerwca na basenie w Zespole Szkół nr 6 w godzinach od 19:15 do 19:30.

Klub poszukuje chłopców i dziewczynki w wieku od 6 do 10 lat (roczniki 2007, 2006, 2005, 2004, 2003). Dzieci będą mogły nauczyć się pływać lub doskonalić umiejętność pływania.

Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się w tych terminach na basenie może zapisać się za wysyłając maila na adres: sekcja@h2ojastrzebie.webd.pl . W zgłoszeniu powinny znaleźć imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz informacja czy dotyczy ono nauki czy doskonalenie pływania.

Próbne treningi odbędą się na początku września. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!