Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
21 czerwca 2013

Klub pływacki H2O ogłasza nabór na nowy sezon

Klub pływacki H2O ogłasza nabór na nowy sezon

Jastrzębski klub pływacki H2O ogłosił nabór dzieci na sezon 2013/2014. Chętni mogą się zgłaszać 21, 25 i 27 czerwca na basenie w Zespole Szkół nr 6 w godzinach od 19:15 do 19:30.

Klub poszukuje chłopców i dziewczynki w wieku od 6 do 10 lat (roczniki 2007, 2006, 2005, 2004, 2003). Dzieci będą mogły nauczyć się pływać lub doskonalić umiejętność pływania.

Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się w tych terminach na basenie może zapisać się za wysyłając maila na adres: sekcja@h2ojastrzebie.webd.pl . W zgłoszeniu powinny znaleźć imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz informacja czy dotyczy ono nauki czy doskonalenie pływania.

Próbne treningi odbędą się na początku września. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

54 medale dla pływaków 54 medale dla pływaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!