Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 lipca 2013

SLD kieruje ofertę do młodych mieszkańców

SLD kieruje ofertę do młodych mieszkańcówDziałacze SLD podczas czwartkowej konferencji prasowej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej wychodzi do młodych mieszkańców Jastrzębia z ofertą współpracy. Chce zachęcić młodzież do uczestnictwa w życiu publicznym.

- Apelujemy do wszystkich młodych mieszkańców naszego miasta o spróbowanie swoich sił i możliwości w zapewnieniu nam wszystkim lepszego jutra - tak brzmi fragment "Lewicowej oferty dla jastrzębskiej młodzieży". 

Według badań przeprowadzonych na zlecenie Urzędu Miasta od 60% do 80% młodzieży nie widzi swojej przyszłości w naszym mieście. Dlatego jastrzębski SLD stworzył "Lewicową ofertę dla jastrzębskiej młodzieży" i chce zatrzymać młodych ludzi w Jastrzębiu.

SLD w Jastrzębiu zachęca młodych jastrzębian do aktywności w sferze publicznej. Jak tłumaczyli członkowie Rady Miejskiej SLD podczas konferencji prasowej, w tym przypadku nie liczą się poglądy polityczne. Nie będzie obowiązku wstępowania do partii. Jeśli ktoś będzie miał pomysł na stworzenie czegoś w mieście, będzie mógł skorzystać z biura, internetu czy rady starszych działaczy.

- Mamy duży potencjał młodzieży w Jastrzębiu (…) Dla nas liczy się pomysł. Nie ma opcji, że się nie da. Trzeba szukać rozwiązań - mówił Janusz Buda, przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość08.07.2013 8:24

Do polityki idą tylko odpady, które niczego nie osiągnęły w życiu zawodowym, a lubią łatwą kasę i obijanie się.

krotko i na temat07.07.2013 23:08

Tylko PiS jest w stanie odnowić zniszczone oblicze POdupadłej Polski!!!!

słowik 07.07.2013 20:09

Młodzi mają w nosie POPIS,SLD,Paligłupola i wszystkich tych politykierów.I dobrze bo te staruchy tylko pindolą kto jest mądry a kto głupi bo te staruchy są głupi!!!!!!!!

Donaldinio07.07.2013 13:02

Nie pytaj co tonący SLD może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz dla tonącego SLD zrobić.

Robert06.07.2013 18:14

Nie jestem członkiem SLD ale uważam, że to jest ważna inicjatywa. Na tle mizerii, którą prezentuje obecna władza liczy się każdy rozsądny głos, mający na celu rozwój młodzieży. Mam nadzieję, że za dekleracjami pójdą czyny. Ja życzę powodzenia.

Tadek06.07.2013 18:04

Wszystko, tylko nie Pis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mieszkaniec06.07.2013 13:31

Nie dla komuchów !!!!

Pokaż wszystkie opinie (13)