Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
8 sierpnia 2013

Policja szuka świadków wypadku na Podhalańskiej

Policja szuka świadków wypadku na PodhalańskiejKadr z nagrania monitoringu miejskiego

W maju tego roku na ulicy Podhalańskiej doszło do zdarzenia w wyniku którego ranne zostały trzy osoby. Sprawca do tej pory nie został zidentyfikowany. Policja szuka świadków i wypuszcza nagranie z monitoringu miejskiego.

Do zdarzenia doszło 12 maja w nocy. W rejonie piekarni na ulicy Podhalańskiej kierowca samochodu potrącił 3 osoby idące chodnikiem osoby, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Trzej mężczyźni doznali niegroźnych obrażeń.

Policja upubliczniła nagranie z monitoringu miejskiego.  Na nagraniu widać pojazd koloru ciemnego, najprawdopodobniej jest to samochód marki Mitsubishi.

Osoby, które mogą mieć informacje na temat sprawcy zdarzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu na policję. Ci, którzy chcą pozostać anonimowi mogą skorzystać z internetowego formularza "Powiadom nas" na stronie policji (po prawej stronie).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
jas11.08.2013 12:27

SM lubi spać sobie w aucie przy cmentarzu na ulicy ogrodowej oraz na byłym placu manewrowym na przeciwko parkingu przy parku zdrojowym ot całe ich niezbędne działania aaa i wystawianie mandatów za spożywanie kulturalnie piwka więc jak tu ich nie nazywać nierobami?

Gość 11.08.2013 11:15

Jka zwykle odezwał się pracownik SM nazywając się "policjamstrem" Żeby być policjantem trzeba mieć znacznie więc wiadomości i umiejętności w działaniu. Ciekawe dlaczego SM nie publikuje nigdzie swych działań. Co robi Straż Pożarna, Policja wiadomo. Co robi Straż Miejska, zupełnie nie wiadomo. Czy działania SM są utajnione z powodów istotnych dla bezpieczeństwa państwa Polskiego, a może miasta Jastrzębie Zdrój, czy może dla bezpieczeństwa SM ?

policmajster11.08.2013 8:54

fachowiec, nazywając kogoś "nierobem" dajesz świadectwo swojej kultury. Odnośnie Twojej "fachowej "wiedzy szkoda się wypowiadać.

Fachowiec10.08.2013 13:18

Czas na zmiany. Te kamery są w gestii nierobów z SM. To przykład na brak aktywności w SM. Dlaczego natychmiast nie uruchomiono SM i Policji aby odnaleźć kierowcę. Kamery na innych skrzyżowaniach też są i łatwo można by kontrolować gdzie jedzie ten samochód. Czy coś zrobiono? Jak widać nic.

x09.08.2013 21:37

te poszukiwania policyjne to się często sprowadzają do telefonów ich informatow, którzy to podają namiary na swoich znajomych i ci potem dostają wezwanie na komendę.... Bez powodu muszą tracić czas, bo paru tzw. informatorów chciało się jakkolwiek wykazać.

Gość 3409.08.2013 15:35

Jeśli widzieli co się stało to poszukiwania powinny być podjęte natychmiast. Dla szpanu takie nagrania są utajnione. Tylko po to żeby poczuć w jakiś sposób w grupie ludzi którzy znają błahą tajemnicę. To jest chore. Wiadomo dlaczego jest to utajnione. Bo ten podgląd z kamer nie jest wart funta kłaków a miasto zapłaciło za to ogromne pieniądze. Tylko po to żeby ucieszyć szef SM bawiącego się w policjantów.

Gość09.08.2013 10:39

niech sami szukaja nieroby nic nie potrafia samemu !

Pokaż wszystkie opinie (37)