Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
8 sierpnia 2013

Policja szuka świadków wypadku na Podhalańskiej

Policja szuka świadków wypadku na PodhalańskiejKadr z nagrania monitoringu miejskiego

W maju tego roku na ulicy Podhalańskiej doszło do zdarzenia w wyniku którego ranne zostały trzy osoby. Sprawca do tej pory nie został zidentyfikowany. Policja szuka świadków i wypuszcza nagranie z monitoringu miejskiego.

Do zdarzenia doszło 12 maja w nocy. W rejonie piekarni na ulicy Podhalańskiej kierowca samochodu potrącił 3 osoby idące chodnikiem osoby, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Trzej mężczyźni doznali niegroźnych obrażeń.

Policja upubliczniła nagranie z monitoringu miejskiego.  Na nagraniu widać pojazd koloru ciemnego, najprawdopodobniej jest to samochód marki Mitsubishi.

Osoby, które mogą mieć informacje na temat sprawcy zdarzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu na policję. Ci, którzy chcą pozostać anonimowi mogą skorzystać z internetowego formularza "Powiadom nas" na stronie policji (po prawej stronie).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
jas11.08.2013 12:27

SM lubi spać sobie w aucie przy cmentarzu na ulicy ogrodowej oraz na byłym placu manewrowym na przeciwko parkingu przy parku zdrojowym ot całe ich niezbędne działania aaa i wystawianie mandatów za spożywanie kulturalnie piwka więc jak tu ich nie nazywać nierobami?

Gość 11.08.2013 11:15

Jka zwykle odezwał się pracownik SM nazywając się "policjamstrem" Żeby być policjantem trzeba mieć znacznie więc wiadomości i umiejętności w działaniu. Ciekawe dlaczego SM nie publikuje nigdzie swych działań. Co robi Straż Pożarna, Policja wiadomo. Co robi Straż Miejska, zupełnie nie wiadomo. Czy działania SM są utajnione z powodów istotnych dla bezpieczeństwa państwa Polskiego, a może miasta Jastrzębie Zdrój, czy może dla bezpieczeństwa SM ?

policmajster11.08.2013 8:54

fachowiec, nazywając kogoś "nierobem" dajesz świadectwo swojej kultury. Odnośnie Twojej "fachowej "wiedzy szkoda się wypowiadać.

Fachowiec10.08.2013 13:18

Czas na zmiany. Te kamery są w gestii nierobów z SM. To przykład na brak aktywności w SM. Dlaczego natychmiast nie uruchomiono SM i Policji aby odnaleźć kierowcę. Kamery na innych skrzyżowaniach też są i łatwo można by kontrolować gdzie jedzie ten samochód. Czy coś zrobiono? Jak widać nic.

x09.08.2013 21:37

te poszukiwania policyjne to się często sprowadzają do telefonów ich informatow, którzy to podają namiary na swoich znajomych i ci potem dostają wezwanie na komendę.... Bez powodu muszą tracić czas, bo paru tzw. informatorów chciało się jakkolwiek wykazać.

Gość 3409.08.2013 15:35

Jeśli widzieli co się stało to poszukiwania powinny być podjęte natychmiast. Dla szpanu takie nagrania są utajnione. Tylko po to żeby poczuć w jakiś sposób w grupie ludzi którzy znają błahą tajemnicę. To jest chore. Wiadomo dlaczego jest to utajnione. Bo ten podgląd z kamer nie jest wart funta kłaków a miasto zapłaciło za to ogromne pieniądze. Tylko po to żeby ucieszyć szef SM bawiącego się w policjantów.

Gość09.08.2013 10:39

niech sami szukaja nieroby nic nie potrafia samemu !

Pokaż wszystkie opinie (37)