Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
14 sierpnia 2013

Na Jastorze rozegrany zostanie polsko-czeski turniej

Na Jastorze rozegrany zostanie polsko-czeski turniej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W dniach od 16 do 18 sierpnia na jastrzębskim lodowisku zostanie rozegrany pierwszy z międzynarodowych turniejów hokejowych dla dzieci. Udział w nim weźmie 8 drużyn - polskich i czeskich.

Osiem zespołów, które zgłosiły chęć swojego udziału podzielonych zostanie na dwie grupy. W Jastrzębiu rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi. Poza meczami hokejowymi młodzi zawodnicy sprawdzą swoją wiedzę w konkursie wiedzy hokejowej oraz zręczność w konkursach na celność strzału i umiejętność operowania kijem.

W zawodach wezmą udział drużyny JKH GKS Jastrzębie, MOSM Tychy, MUKS Naprzód Janów, MOSM Bytom, HC AZ Havířov, HC Frydek–Mistek, HC RT Torax Poruba i HC Opava.

Turniej rozgrywany będzie w ramach projektu "Innowacja II Edycji Międzynarodowego Czesko-Polskiego Turnieju Hokejowego Młodzieży".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
rysiek z klanu14.08.2013 15:50

Dziać sie musi w HOKEJU!!!