Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 września 2013

Dzień Weterana i festyn militarny w parku

Dzień Weterana i festyn militarny w parkuZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę, 1 września z okazji Dnia Weterana przedstawiciele Rady Miasta i służb mundurowych złożyli kwiaty przed pomnikiem na Bożej Górze. Po mszy przeszli do Parku Zdrojowego, na festyn militarny.

Tegoroczne obchody Dnia Weterana rozpoczęła msza polowa, która została odprawiona przy pomniku żołnierzy poległych na Bożej Górze. Po apelu poległych i złożeniu kwiatów pod pomnikiem, uczestnicy przemaszerowali do Parku Zdrojowego.

Na placu przed Domem Zdrojowym z okazji Dnia Weterana zorganizowany został festyn militarny. Można było na nim obejrzeć pojazdy wojskowe, a także rakiety przeciwlotnicze i uzbrojenie z różnych epok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

1 września odbędzie się festyn militarny w parku 1 września odbędzie się festyn militarny w parku

1 września: rocznica wybuchu II wojny światowej 1 września: rocznica wybuchu II wojny światowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość02.09.2013 17:33

Mozaika etniczna w naszym mieście nie jest zainteresowana takim wydarzeniem bo "było,minęło" itd.Nawet "władza"nie zachęcała do wzięcia udziału w tych uroczystościach .

M.M.02.09.2013 15:46

Do Andrzeja: Pewnie by przyszli, gdyby wiedzieli. Niestety, prawda jest taka, że mało kto wiedział, bo skąd?! Ja osobiście bym poszła, ale nie wiedziałam. Dowiedziałam się dziś, z portalu.

andrzej02.09.2013 13:47

wstyd i hańba, troche ludzi tylko było na tej mszy, a gdzie reszta 100 tys. miasta ???? pewnie za chwilę tu napiszą że ich to nie obchodzi bo oni są PRZYJEZDNI i ich rodziny tu nie walczyły a może jednak ???? pewnie tu byli tyle że pod niemieckimi albo ruskimi mundurami