Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
4 września 2013

Z niejasnych przyczyn mecz z Góralem przeniesiony

7 września nie odbędzie się planowany mecz z Góralem Żywiec. GKS 1962 Jastrzębie został o tym poinformowany telefonicznie przez przewodniczącego Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Zaplanowany na sobotę mecz został przeniesiony na 16 października. We wtorek przewodniczący telefonicznie poinformował o przeniesieniu meczu na podstawie paragrafu 40. Ramowego Regulaminu Rozgrywek. Pozwala on na przełożenie meczu w wyjątkowych przypadkach.

- Wydział Gier podjął decyzję o przeniesieniu meczu Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie z 7 września na 16 października, mimo że do posiedzenia Wydziału dojdzie dopiero w najbliższy czwartek - wyjaśnia klub.

GKS 1962 Jastrzębie nie został także poinformowany o tym, jaka jest przyczyna przeniesienia meczu. Z tego powodu klub zażądał uzasadnienia tej decyzji na piśmie. Po zapoznaniu się z nią, GKS zajmie stanowisko w tej sprawie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0 GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0

GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do only06.09.2013 7:52

Może dziecinko jak nie masz o niczym zielonego pojęcia to się nie udzielaj i idz na swoje pomarańczki,nie zapomnij zabrać klaskacza i mózgu.
Mecze w tym sezonie na wyjazdach w Wiśle,Bojszowach,Pszowie-pełna kultura i kibice chwaleni przez gospodarzy.

only05.09.2013 18:45

no i w sumie słusznie, skoro jastrzębskie bydło mogłoby zdemolować inne miasto to trzeba coś robić by do tego nie doszło.

Tadek04.09.2013 22:12

Żenada,inaczej nie da się tego określić.......
Pszów,Wisła,Bojszowy-takie właśnie wioski nas przyjęły i było wszystko w porządku a ty Żywiec wyskakuje z takim czymś.......
Może niech od razu wszyscy nasi rywale poprzekładają mecze na listopad i grudzień???

klip04.09.2013 12:02

Blazenada klubikow w 4 lidze i tyle