Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 października 2013

Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy

Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy

Do 15 października mogą zgłaszać się chętni, którzy chcą wziąć udział w akcji „Szlachetna Paczka”. W Jastrzębiu-Zdroju brakuje jeszcze 5-ciu członków SuperW.

Zadaniem SuperW, czyli wolontariuszy paczki, jest odnajdywanie potrzebujących pomocy rodzin. Następnie wolontariusze spotykają się z nimi i decydują o włączeniu rodzin do projektu. Wolontariusze docierają do ludzi, którym nikt nie pomaga, a sami wstydzą się upominać o pomoc.

Do zamknięcia rekrutacji wolontariatu Szlachetnej Paczki w Jastrzębiu-Zdroju brakuje 5-ciu osób. Do projektu zgłosiło się 11 chętnych.  Każdy, kto chce dołączyć do projektu, powinien do 15 października wysłać swoje zgłoszenie przez stronę www.superw.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!