Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 października 2013

Górnicy walczyli o Puchar Prezesa JSW

Górnicy walczyli o Puchar Prezesa JSW
fot. Agnieszka Materna / JSW

W piątek odbył się finał IV edycji Konkursu z Zakresu Znajomości Zasad i Przepisów BHP. Zarówno klasyfikację indywidualną, jak i drużynową wygrali pracownicy Pniówka. To oni otrzymali Puchar Prezesa JSW.

Konkurs odbywał się w dwóch rundach. Najpierw przeprowadzone zostały eliminacje na poziomie zakładów pracy. Do półfinału zakwalifikowało się 18 zawodników, po trzech z każdego zakładu. Musieli oni odpowiedzieć na 30 zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru. Do finału przeszło sześć osób z najlepszymi wynikami.

Finał konkursu przeprowadzony został w siedzibie JSW.  Zwycięzcą IV edycji konkursu w klasyfikacji indywidualnej był Mariusz Ściskoł z kopalni Pniówek. Drugie miejsce zajął Krystian Salomon z Ruchu Jas-Mos, a trzeci był Sławomir Grudzień z Ruchu Borynia. W klasyfikacji drużynowej najlepsza była drużyna z Pniówka. Kolejne miejsca zajęły drużyny z ruchu Jas-Mos i z kopalni Krupiński. 

- Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję osobom, które konkurs zorganizowały. Tym bardziej, że jest to doskonały sposób na aktywizowanie ludzi i na to, żeby chcieli swoją wiedzę pogłębiać - powiedział Jerzy Borecki, wiceprezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Krzych16.10.2013 13:57

Boss a może brak Ci takiej wiedzy żeby wystartować ?

boss15.10.2013 20:20

Nigdy bym nie wystąpił w czymś, co związane z zagórowskim. Zwykłe du..olizy zagórowskiego. Ten "człowiek" skubie z kasy każdego górnika, a oni walczą o jego puchar.

Gość15.10.2013 14:46

Gratulacje dla Sławka, zawsze w ścisłym finale.

gosc15.10.2013 10:44

gratuluje zwlaszcza Mariuszowi