Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
18 listopada 2013

Koka Jastrzębie drużynowym wicemistrzem Polski

Koka Jastrzębie drużynowym wicemistrzem PolskiZobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W sobotę, 16 listopada w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. Klub Koka Jastrzębie przywiózł srebro i zdobył wicemistrzostwo Polski.

Zawodnicy z jastrzębskiego klubu wygrywali walki kolejno z AZS Opole, TS Wisła Kraków i GKS Czarni Bytom. W półfinale pokonali Klub Środowiskowy AZS Gliwice, a w finale spotkali się ponownie z GKS Czarni Bytom, z którym przegrali 2:5. Tym samym zdobyli drugie miejsce.

W drużynie Klubu Koka Jastrzębie walczyli: Patryk Nowak (50kg), Dominik Grzywacz (55kg), Łukasz Ferenc (60kg), Dawid Zykubek (66kg), Maciej Kowalski (73kg), Ryszard Kubica (81kg) i Bogusz Suchecki (90kg). Na liście rezerwowej byli Konrad Riabowski i Konrad Kołaczyk. Trenerami byli Robert Radlak i Mateusz Klimek.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Marian Jarosz18.11.2013 19:21

Gratulacje dla drużyny.Brawo Robert

xyz18.11.2013 11:56

Brawo .Brawo szkoleniowcy.