Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
16 grudnia 2013

Pożar w budynku socjalnym na ul. Gagarina

Pożar w budynku socjalnym na ul. Gagarina
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę doszło do pożaru w jednym z mieszkań na ulicy Gagarina. Spłonęło wyposażenie mieszkania. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Do pożaru doszło 15 grudnia przed godziną 9:00. W jednym z mieszkań na 3. piętrze paliło się wyposażenie mieszkania. Nie wiadomo na razie co było przyczyną pojawienia się ognia. Znajdujące się w lokalu 52 i 32-latka zostały przewiezione do szpitala na obserwację, z podejrzeniem podtrucia dymem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
smrodek głodek18.12.2013 17:56

wiecie co niektórzy niech założą kupioną w pasmanteri gumke na uszy a na środek niech dają metalowy ćwiek, i niech tą gumkę naciągną i niech w łeb sobie strzelą,

mam kumpla co mieszka na Gagarina i płaci 150 zł od osoby, i teraz trzeba to pomnożyć przez ilość osób ile mieszka, i na każdym piętrze są kamery obrotówki

więc jak niektórzy., niewidzą niech ust nie otwierają !!!

tadek18.12.2013 16:05

Czynsze na ul. Gagarina są najdroższe w całym Jastrzębiu, więc jak nie wiesz to nie pier....

Jastrzębianin16.12.2013 14:05

Świetnie, miasto remontuje im mieszkania socjalne i daje za darmo a Ci nie dbają a młode małżeństwa muszą mieszkać z rodzicami bo mieszkań komunalnych nie ma. Gratulacje dla Pana Prezydenta, WSTYD!

Gość16.12.2013 13:50

Była imprezka?

JohnKnow16.12.2013 13:32

Dobrze, że je wyremontowali! Ja bym im teraz kupił nowe umeblowanie, a co! Zasłużyli sobie! A bloki w centrum niech sobie sami mieszkańcy wyremontują. Płacicie czynsz? No to stać Was na remont!