Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 stycznia 2014

Bezproblemowe zwycięstwo z Polonią Bytom

Bezproblemowe zwycięstwo z Polonią BytomZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wysoką wygraną JKH GKS Jastrzębie zakończył się piątkowy mecz z drużyną TMH Polonia Bytom. Jastrzębianie strzelili 8 bramek. Po tej wygranej, hokeiści z Jastrzębia nadal utrzymują się na 4. miejscu w tabeli.

Faworytami tego spotkanie byli jastrzębianie, czemu wyraz cali już na samym początku meczu kiedy w 57 sekundzie strzelili pierwszą bramkę. Kilka minut później ich rywale wyrównali za sprawą Barłomieja Bychwaskiego (który jeszcze do niedawna reprezentował barwy JKH). W 10. minucie zawodnicy JKH mocno się rozstrzelali - najpierw do bramki trafił Richard Bordowski, później Mateusz Danieluk i na koniec Grzegorz Pasiut. Wszystko to zajęło im zaledwie 63 sekundy.

Druga odsłona miała podobny przebieg. Jastrzębianom udało się strzelić dwie bramki. W uzyskaniu większej ilości trafień przeszkadzał im zmieniony w drużynie przeciwnej bramkarz. W 27. minucie drugą bramkę dla Bytomia zdobył Dawid Maciejewski.

Trzecia tercja nie zwiastowała dramatycznej zmiany wyniku. W 47. minucie siódmą bramkę dla JKH zdobył Łukasz Nalewajka, a kilka minut później kolejną dołożył Richard Bordowski, który tym samym skompletował hat-tricka. Na osłodę w 55. minucie Marek Wróbel zdobył trzecią bramkę dla Polonii Bytom.

JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 8:3 (4:1, 2:1, 2:1)
1:0 (00:57) Radek Prochazka - Richard Kral, Mateusz Bryk
1:1 (06:34) Bartłomiej Bychawski - Filip Stoklasa, Błażej Salamon (5/4)
2:1 (09:12) Richard Bordowski - Maciej Urbanowicz, Tomasz Pastryk
3:1 (09:56) Mateusz Danieluk - Radek Prochazka, Richard Kral
4:1 (10:15) Grzegorz Pasiut - Damian Kapica
5:1 (23:18) Patryk Kogut - Jirzi Zdenek, Tomasz Kulas
6:1 (25:55) Richard Bordowski - Maciej Urbanowicz, Jirzi Zdenek
6:2 (26:47) Dawid Maciejewski
7:2 (46:18) Łukasz Nalewajka
8:2 (53:12) Richard Bordowski - Mateusz Sordon
8:3 (54:29) Marek Wróbel - Bartłomiej Bychawski

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Bryk (2'), Górny, Danieluk (2'), Kral, Prochazka - Flaszar, Rompkowski (2'), Kapica, Pasiut, Laszkiewicz - Sordon, Pastryk (2'), Urbanowicz, Zdenek, Bordowski - Ł. Nalewajka (2'), R. Nalewajka, Kulas, Kogut (2').

TMH Polonia Bytom: Okoliczany (od 10:15 Witkowski) - Banaszczak, Vrana, Łucznikow, Salamon, Bajon - Valeczko, Maciejewski, Meidl, Stoklasa (2'), Fabry - Bychawski (2'), Wardecki (2'), Dołęga, Wróbel (2'), Kłaczyński - Wieczorek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
1911.01.2014 17:50

super