Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 lutego 2014

Pożar w banku na Mazowieckiej. Strat nie było

Pożar w banku na Mazowieckiej. Strat nie było
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

13 lutego w jednym z banków na terenie Jastrzębia-Zdroju pojawił się ogień. Pożar pojawił się w pomieszczeniu piwnicznym. Większych strat nie było.

W czwartek o godzinie 13:37 strażacy zostali poinformowani po pojawieniu się ognia w oddziale jednego z banków znajdujących się przy ulicy Mazowieckiej. O zdarzeniu zawiadomiły strażaków zamontowane tam czujki przeciwpożarowej.

Do zaprószenia się ognia doszło w pomieszczeniu piwnicznym, gdzie wykonywane były prace remontowe. Znajdujące się tam materace tliły się i spowodowały zadymienie. Strażacy ugasili pożar i przewietrzyli pomieszczenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość15.02.2014 1:52

Pracuje przy przywracaniu do stanu uzywalnosci min mieszkania I po nawet najmniejszym pozarze przewietrzenie nie daje za wiele smrod zawsze jest