Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 lutego 2014

W biały dzień włamali się do mieszkania

W biały dzień włamali się do mieszkania
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do mieszkania na Osiedlu Zdrój. Zatrzymanym grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło we wtorek rano na Osiedlu Zdrój. Złodzieje ukradli głownie sprzęt elektroniczny o wartości kilkuset złotych.

- Wolnością nie nacieszyli się jednak zbyt długo, gdyż już następnego dnia trafili w ręce kryminalnych. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy naszego miasta w wieku 42 oraz 25 lat. Przedmioty, które skradli odzyskano i przekazano właścicielowi - informuje jastrzębska komenda policji. 

Policjanci ustalili też, że włamanie nie jest jedynym przestępstwem jakie ma na swoim koncie starszy z zatrzymanych. Okazało się, że 42-latek latem ubiegłego roku ukradł telefon komórkowy o wartości 800 złotych. O dalszym losie obu mężczyzn zdecyduje sąd. Grozi im kara 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
partia matka24.02.2014 11:51

wcale mnie to nie dziwi, że włamali się w biały dzień, zdziwiłoby mnie gdyby włamali się w czarny dzień

Kamil22.02.2014 0:33

Grozi do 10 lat więzienia. I nie za włamanie, tylko za kradzież z włamaniem.

jolka21.02.2014 9:09

...nie rozśmieszajcie mnie, 10 lat? za włamanie? W naszym chorym kraju za dużo większe przestępstwa dostaje się wyrok w zawieszeniu. Więc nie piszcie proszę, że grozi im 10 lat.

Gość21.02.2014 8:40

Hej jeszcze ich nie bronił?