Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
20 lutego 2014

W biały dzień włamali się do mieszkania

W biały dzień włamali się do mieszkania
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do mieszkania na Osiedlu Zdrój. Zatrzymanym grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło we wtorek rano na Osiedlu Zdrój. Złodzieje ukradli głownie sprzęt elektroniczny o wartości kilkuset złotych.

- Wolnością nie nacieszyli się jednak zbyt długo, gdyż już następnego dnia trafili w ręce kryminalnych. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy naszego miasta w wieku 42 oraz 25 lat. Przedmioty, które skradli odzyskano i przekazano właścicielowi - informuje jastrzębska komenda policji. 

Policjanci ustalili też, że włamanie nie jest jedynym przestępstwem jakie ma na swoim koncie starszy z zatrzymanych. Okazało się, że 42-latek latem ubiegłego roku ukradł telefon komórkowy o wartości 800 złotych. O dalszym losie obu mężczyzn zdecyduje sąd. Grozi im kara 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
partia matka24.02.2014 11:51

wcale mnie to nie dziwi, że włamali się w biały dzień, zdziwiłoby mnie gdyby włamali się w czarny dzień

Kamil22.02.2014 0:33

Grozi do 10 lat więzienia. I nie za włamanie, tylko za kradzież z włamaniem.

jolka21.02.2014 9:09

...nie rozśmieszajcie mnie, 10 lat? za włamanie? W naszym chorym kraju za dużo większe przestępstwa dostaje się wyrok w zawieszeniu. Więc nie piszcie proszę, że grozi im 10 lat.

Gość21.02.2014 8:40

Hej jeszcze ich nie bronił?