Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
25 lutego 2014

Bez problemu z Krynicą. Wygrana JKH 7:0

Bez problemu z Krynicą. Wygrana JKH 7:0
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większego wysiłku wygrali z drużyną 1928 KTH Krynica. Wobec wygranej Unii Oświęcim z Cracovią, jastrzębianie w pierwszej rundzie play-off zmierzą się z Krynicą.

Faworytem spotkania byli jastrzębianie. W składzie zabrakło jednak kilku ważnych zawodników, m.in. Przemysława Odrobnego, którego w bramce zastąpił Kamil Feć. Choć hokeiści Mojmira Trliczika dominowali na lodowisku, jedyna bramką w pierwszej tercji była z 4. minuty, autorstwa Grzegorza Pasiuta.

Drugą odsłonę hokeiści JKH zaczęli lepiej. Już w 21. minucie do krynickiej bramki strzelił Mateusz Rompkowski, a chwilę później trzeciego gola zdobył Mateusz Danieluk. Do bramki w 32. minucie strzelił jeszcze Jirzi Zdenek. Jednak bramką, która wzbudziła największy doping kibiców była bramka Richarda Krala. Na kilka sekund przed końcem tercji, napastnik JKH podrzucił krążek za bramką rywala, objechał ją i z powietrza uderzył w gumę.

Kolejna odsłona nie zmieniła losów spotkania. Nadal to jastrzębianie narzucali tempo. Do bramki trafiali jeszcze Mateusz Danieluk i Grzegorz Pasiut. Kamil Feć zachował w meczu czyste konto.

JKH GKS Jastrzębie - 1928 KTH Krynica 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
1:0 (03:10) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz, Damian Kapica
2:0 (20:50) Mateusz Rompkowski - Damian Kapica, Leszek Laszkiewicz
3:0 (25:58) Mateusz Danieluk - Miroslav Zatki
4:0 (31:16) Jirzi Zdenek - Tomasz Kulas, Szymon Marzec
5:0 (39:52) Richard Kral
6:0 (44:26) Mateusz Danieluk - Richard Kral
7:0 (52:32) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz, Richard Bordowski

JKH GKS Jastrzębie: Feć - Rompkowski, Labryga, Kapica, Pasiut, Laszkiewicz - Górny, Zatko, Bordowski, Kral, Danieluk - Pastryk, Bryk, Kulas, Zdenek, Marzec - Sordon, Flaszar, Ł. Nalewajka, Kogut, R. Nalewajka.

1928 KTH Krynica: Janin - Myjak, Kruczek, Kozak, Kisielewski, Pesta - Janowiec, Gimiński, Bryła, Majoch, Zabawa - Zieliński, Pach, Leśniak, Dubel, Maczuga oraz Krokosz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!