Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 marca 2014

JKH wygrał 9:0 z drugim meczu z Krynicą

JKH wygrał 9:0 z drugim meczu z KrynicąZobacz więcej zdjęć
fot. Adam Kuźniar / jastrzebieonline.pl

Kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie w sobotę 1 marce. Drużyna 1928 KTH Krynica poległa na Jastorze 9:0. Kolejny, trzeci mecz zostanie rozegrany w Krynicy.

Po ostatnim meczu z 1928 KTH Krynica, nikt nie spodziewał się innego wyniku niż wygrana jastrzębian. Taki przebieg miało i sobotnie spotkanie. Jastrzębianie w pierwszej tercji objęli prowadzenie w 11. minucie po golu Damian Kapicy. W 12. minucie padła kolejna bramka. Na bramkę strzelał Tomasz Pastryk, a jego krążek trącił Richard Kral i to on został uznany autorem trafienia.

Na poczatku drugiej tercji gospodarze spotkanie wykorzystali osłabienie rywali i zdobyli trzeciego gola. Nie minęło nawet 30 sekund a do krynickiej bramki ponownie wleciał krążek. W 33. minucie mocnym strzałem popisał się Radek Prochazka. Minutę później na listę strzelców wpisał się jeszcze Filip Stoklasa.

Trzecia odsłona rozpoczęła się mocnym akcentem. 54 sekundy po wznowieniu gry siódmą bramkę zdobył Grzegorz Pasiut. W 48. minucie w duecie z Leszkiem Laszkiewiczem, ponownie do bramki rywala krążek wrzucił Grzegorz Pasiut. W Na dokładkę, w 51. minucie dziewiątego gola zdobył Laszkiewicz.

JKH GKS Jastrzębie - 1928 KTH Krynica 9:0 (2:0, 4:0, 3:0)
1:0 (10:51) Damian Kapica - Leszek Laszkiewicz, Adrian Labryga
2:0 (11:10) Richard Kral - Tomasz Pastryk
3:0 (26:20) Radek Prochazka - Richard Kral (5/4)
4:0 (26:45) Jirzi Zdenek - Filip Stoklasa
5:0 (32:03) Radek Prochazka - Richard Kral (5/4)
6:0 (33:15) Filip Stoklasa - Adrian Labryga
7:0 (40:54) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz
8:0 (47:58) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz
9:0 (50:35) Leszek Laszkiewicz - Patrik Flaszar

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Rompkowski, Labryga, Kapica, Pasiut, Laszkiewicz - Bryk, Pastryk, Bordowski, Kral, Danieluk - Górny, Flaszar, Kulas, Prochazka, Urbanowicz oraz Stoklasa, Marzec, Zdenek.

1928 KTH Krynica: Janin - Myjak, Kruczek, Zabawa, Bryła, Kisielewski - Zieliński, Pach, Maczuga, Dubel, Majoch - Gazda, Gimiński, Leśniak, Pesta, Janowiec oraz Susidko, Krokosz, Krok, Kopyściański.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!