Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
19 marca 2014

Znęcał się nad rodziną. Dostał dozór policyjny

Znęcał się nad rodziną. Dostał dozór policyjny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prokurator objął policyjnym dozorem 62-letniego jastrzębianina podejrzanego o znęcanie nad rodziną. Mężczyzna musi stawiać się na komendzie policji 5 razy w tygodniu. Musi też informować policję o zmianie miejsca pobytu.

- Zatrzymany znęcał się psychicznie i fizycznie nad domownikami od października ubiegłego roku. Wielokrotnie pod jego adresem interweniowali policjanci, bowiem nadużywający alkoholu 62-latek wszczynał awantury, podczas których nie stronił od rękoczynów - informuje policja.

We wtorek prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Jastrzębianin będzie musiał 5 razy w tygodniu zgłaszać się do komendy oraz poinformować organy ścigania o ewentualnej zmianie miejsca pobytu.

Dalszy los mężczyzny leży w rękach sądu. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mariusz/Pszczyńska20.03.2014 19:31

gnojowi powinni 5 razy w tygodniu na komendzie wpie.. spuścic.