Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 marca 2014

Znęcał się nad rodziną. Dostał dozór policyjny

Znęcał się nad rodziną. Dostał dozór policyjny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prokurator objął policyjnym dozorem 62-letniego jastrzębianina podejrzanego o znęcanie nad rodziną. Mężczyzna musi stawiać się na komendzie policji 5 razy w tygodniu. Musi też informować policję o zmianie miejsca pobytu.

- Zatrzymany znęcał się psychicznie i fizycznie nad domownikami od października ubiegłego roku. Wielokrotnie pod jego adresem interweniowali policjanci, bowiem nadużywający alkoholu 62-latek wszczynał awantury, podczas których nie stronił od rękoczynów - informuje policja.

We wtorek prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Jastrzębianin będzie musiał 5 razy w tygodniu zgłaszać się do komendy oraz poinformować organy ścigania o ewentualnej zmianie miejsca pobytu.

Dalszy los mężczyzny leży w rękach sądu. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mariusz/Pszczyńska20.03.2014 19:31

gnojowi powinni 5 razy w tygodniu na komendzie wpie.. spuścic.