Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 marca 2014

Zapisz się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Zapisz się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Straż Miejska po raz kolejny organizuje kurs samoobrony dla kobiet. Przewidziano 12 spotkań. Zajęcia są darmowe.

- Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie oraz pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych - informuje Straż Miejska.

Początek kursu zaplanowano na 8 kwietnia o godzinie 20:00 w sali lustrzanej, hali widowiskowo-sportowej. Zajęcia trwać będą 2 godziny.

Osoby chętnie muszą złożyć oświadczenia warunkujące przystąpienie do uczestnictwa, który dostępne są na stronie jastrzebie.pl. Deklarację należy składać od 24 marca w siedzibie Straży Miejskiej (budynek Urzędu Miasta).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
siulalula24.03.2014 16:32

Tak, tak, nauczmy kobiety samoobrony, będą się czuły bezpieczniej, a policja i straż miejska będzie grzała tyłki w samochodach-też będą się czuli bezpieczniej. Zamiast patrolować miasto w niebezpiecznych rejonach siedzą przed blokami i wystawiają mandaty za wulgaryzmy. Za to agresywnej, naćpanej młodzieży i innego elementu unikają jak ognia.