Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 maja 2014

Biegał półnagi i dewastował samochody

Biegał półnagi i dewastował samochody
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek osiedlu Zofiówka pijany jastrzębianin biegał bez koszulki i dewastował samochody stojące na przyblokowym parkingu. Trafił już do policyjnego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 15 na 16 maja. Do komendy policji zadzwonił mieszkaniec osiedla Zofiówka, który zauważył, że ktoś dewastuje zaparkowane samochody. Patrol, który przyjechał na miejsca zauważył jedno zniszczone auto. W trakcie sprawdzania kolejnych pojazdów, do funkcjonariuszy podeszła kobieta, która zgłosiła, że ktoś kopał do jej drzwi.

- Policjanci natychmiast podjęli poszukiwania wandala, jednak nie musieli długo szukać, gdyż okazało się, że pijany, półnagi mężczyzna szedł środkiem drogi. Na widok radiowozu zaczął uciekać, ale bezskutecznie. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wpadł w ręce stróżów prawa - informuje policja.

Właściciele, których mienie zostało zniszczone, rozpoznali w pijanym 20-latku sprawcę przestępstwa. Mężczyzna trafił już do aresztu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
oreł21.05.2014 3:43

dfdf ma świętą rację !

dfdf20.05.2014 19:43

dlaczego nie ma podanego imienia i nazwiska niech ludzie wiedzą na kogo uważać!!!!!

m20.05.2014 8:34

dzwoniłem na policję że ten gościu biegnie środkiem drogi w stronę zofiówki jak był na wysokości ulicy długiej. czyli mieli z 10-15 minut zanim tam dobiegł żeby zareagować.

Gość19.05.2014 20:17

Jakiś stary ten nius:) czyżby policja czekała na wyniki krwi na obecność narkotyków i coś nie wyszło?