Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
30 czerwca 2014

Wiadomo z kim zagra Jastrzębski Węgiel w LM

Wiadomo z kim zagra Jastrzębski Węgiel w LM
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W piątek 27 czerwca odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów. Jastrzębski Węgiel trafił do grupy B. Rozgrywki rozpoczną się 4 listopada i potrwają do 29 marca.

Jastrzębski Węgiel trafił na wicemistrza Rosji, Lokomitiw Nowosybirsk, mistrza Hiszpanii CAI Teruel oraz mistrza Bułgarii, Marek Union Ivkoni Dupnica.

Pełne wyniki losowania:

Grupa A: Copra Elior Piacenza (Włochy), Knack Roeselare (Belgia), Tomis Constanta (Rumunia), Dragons Lugano (Szwajcaria).
Grupa B: Jastrzębski Węgiel, Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja), CAI Teruel (Hiszpania), Marek Union Ivkoni Dupnica (Bułgaria).
Grupa C: Asseco Resovia Rzeszów, Berlin Recycling Volleys (Niemcy), ACH Volley Ljubljana (Słowenia), Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra).
Grupa D: Zenit Kazań (Rosja), VfB Friedrichshafen (Niemcy), Olympiakos Pireus (Grecja), Posojilnica AICH/DOB (Austria)
Grupa E: Cucine Lube Treia (Włochy), Fenerbahce Grundig Stambuł  (Turcja), Paris Volley (Francja), Biełogorie Biełgorod (Rosja).
Grupa F: PGE Skra Bełchatów, Precura Antwerp (Belgia), Hypo Tirol Innsbruck (Austria), Jihostroj Ceske Budejovice (Czechy).
Grupa G: Sir Safety Perugia (Włochy), Halkbank Ankara (Turcja), Tours VB (Francja), Noliko Maaseik (Belgia).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hejk30.06.2014 12:18

Piacenza, Macerata, Kazań były rozstawione i JW też był rozstawiony, więc nie ma takiej opcji, żeby grały w jednej grupie. Ale grupę mamy i tak trudną, Lokomotiw!

kibic wegla30.06.2014 11:49

latwa grupa, szkoda, choc bilety i tak za drogie. Macerata, Piacenza, Biełgorod, Kazań, to by było