Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 lipca 2014

Brawurowa ucieczka motocyklisty. Jechał 150km/h

Brawurowa ucieczka motocyklisty. Jechał 150km/hStopklatka z wideorejestratora policyjnego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę policjanci zatrzymali 26-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Prowadzący motocykl podczas ucieczki przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Pszczyńskiej, gdzie funkcjonariusze jastrzębskiej drogówki zauważyli poruszającego się z niedozwoloną prędkością motocyklistę. Kierowca jednośladu rozpoczął ucieczkę przed policjantami, gdy Ci wysłali mu sygnał zatrzymania pojazdu. Prowadzący motocykl marki Yamaha zaczął uciekać w kierunku sołectwa Bzie. Nagranie z policyjnego wideorejestratora wykazało, że kierowca porusza się z prędkością blisko 150 km/h w terenie zabudowanym. Sprawca brawurowej jazdy został jednak zatrzymany, gdy porzucając motocykl próbował pieszej ucieczki.

Kierowcą jednośladu okazał się 26-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, a jak się później okazało w ogóle nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
gosc25.08.2014 12:59

Tak shrek a najlepiej niech co jakiś czas ta granica idzie coraz wyżej jak wiek emerytalny. Co za ludzie..

shrek10.07.2014 10:47

prawo jazdy na motor powinni dawać od 30 roku zycia

Gość10.07.2014 8:48

Motocyklistów chcących przetestować maksymalną szybkość swoich pojazdów zapraszamy na ul. Podhalańską i na Piłsudskiego. Tutaj nie ma ograniczeń szybkości.

jaaaak09.07.2014 20:26

mógł pozabijać ludzi, dzieci

shrek09.07.2014 14:59

Mógł jeździć na autostradzie.

Gość09.07.2014 12:46

Mógł jeździć w centrum, tam policja nie ściga motocyklistów.

shrek09.07.2014 8:03

Wszystkim obrońcom tego ***** życzę aby kiedyś taki motocyklista potrącił kogoś z rodziny. Wtedy będziecie biadolić "gdzie jest policja". Przede wszystkim życzę tego tobie **** motocyklisto.

Pokaż wszystkie opinie (16)