Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
Queens Chicken
8 lipca 2014

Brawurowa ucieczka motocyklisty. Jechał 150km/h

Brawurowa ucieczka motocyklisty. Jechał 150km/hStopklatka z wideorejestratora policyjnego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę policjanci zatrzymali 26-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Prowadzący motocykl podczas ucieczki przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Pszczyńskiej, gdzie funkcjonariusze jastrzębskiej drogówki zauważyli poruszającego się z niedozwoloną prędkością motocyklistę. Kierowca jednośladu rozpoczął ucieczkę przed policjantami, gdy Ci wysłali mu sygnał zatrzymania pojazdu. Prowadzący motocykl marki Yamaha zaczął uciekać w kierunku sołectwa Bzie. Nagranie z policyjnego wideorejestratora wykazało, że kierowca porusza się z prędkością blisko 150 km/h w terenie zabudowanym. Sprawca brawurowej jazdy został jednak zatrzymany, gdy porzucając motocykl próbował pieszej ucieczki.

Kierowcą jednośladu okazał się 26-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, a jak się później okazało w ogóle nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
gosc25.08.2014 12:59

Tak shrek a najlepiej niech co jakiś czas ta granica idzie coraz wyżej jak wiek emerytalny. Co za ludzie..

shrek10.07.2014 10:47

prawo jazdy na motor powinni dawać od 30 roku zycia

Gość10.07.2014 8:48

Motocyklistów chcących przetestować maksymalną szybkość swoich pojazdów zapraszamy na ul. Podhalańską i na Piłsudskiego. Tutaj nie ma ograniczeń szybkości.

jaaaak09.07.2014 20:26

mógł pozabijać ludzi, dzieci

shrek09.07.2014 14:59

Mógł jeździć na autostradzie.

Gość09.07.2014 12:46

Mógł jeździć w centrum, tam policja nie ściga motocyklistów.

shrek09.07.2014 8:03

Wszystkim obrońcom tego ***** życzę aby kiedyś taki motocyklista potrącił kogoś z rodziny. Wtedy będziecie biadolić "gdzie jest policja". Przede wszystkim życzę tego tobie **** motocyklisto.

Pokaż wszystkie opinie (16)