Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
28 sierpnia 2014

Unia pokonana. Kolejne zwycięstwo JKH w sparingu

Unia pokonana. Kolejne zwycięstwo JKH w sparingu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie wygrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem ich rywalem była Unia Oświęcim. Podopieczni Roberta Kalabera pokonali oświęcimian 3:2.

Do środowego meczu nie przystąpili Leszek Laszkiewicz i Petr Polodna z powodu przeziębienia. Również w drużynie rywali nie wszyscy wyjechali na taflę.

Pierwszy gol padł szybko bo już w 2. minucie. Jego autorem był Maciej Urbanowicz. W 14. minucie drugie trafienie dla JKH zaliczył Jan Steber. Rywalom udało się zdobyć kontaktową bramkę na kilkanaście sekund przed końcem pierwszej tercji.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, kiedy w 34. minucie w przewadze liczebnej oświęcimianie pokonali jastrzębską obronę i zremisowali 2:2. Kolejny gol padł dopiero pod koniec trzeciej odsłony. To trafienie Mateusza Danieluka rozstrzygnęło losy meczu i zapewniło jastrzębianom zwycięstwo.

Zawodnicy Unii Oświęcim będą mieli okazję do rewanżu już 3 września. Wtedy ponownie zmierza się z JKH, ale tym razem na lodowisku w Jastrzębiu.

Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
0:1 - 01:28 - Maciej Urbanowicz - Richard Bordowski
0:2 - 13:55 - Jan Steber - Maciej Urbanowicz
1:2 - 19:46 - Damian Piotrowicz - Jerzy Gabryś, Filip Komorski (5/4)
2:2 - 33:39 - Kamil Kalinowski - Damian Piotrowicz, Jerzy Gabryś (5/4)
2:3 - 57:24 - Mateusz Danieluk - Filip Drzewiecki, Jan Steber

Unia Oświęcim: Fikrt - Vizváry, Pavlů, Jaros, Tabaček, Wojtarowicz - Ciura, Gabryś, Piotrowicz, Kalinowski, Fiedor - Kasperczyk, Piekarski, Szewczyk, Komorski, Adamus - Paszek, Koczy, Kulawik.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Rompkowski, Němeček, Bordowski, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Protivný, Kantor, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Górny, Bryk, Drzewiecki, Plichta, Marzec oraz Pastryk, Sordon, Kulas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!