Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 października 2014

W ten weekend festiwal kulinarny w parku

W ten weekend festiwal kulinarny w parku

W niedzielę, 5 października w Parku Zdrojowym odbędzie się Festiwal Kulinarny - Kreacje Smaku z Michałem Bałazym. Jastrzębianin znany jest m.in. z prowadzeni videobloga o gotowaniu.

Podczas festiwalu będzie można zapoznać się z ofertą restauratorów, producentów eko i bio żywności, a także skosztować dań przygotowanych przez Michała Bałazego.

- Przygotuję kilka pokazów kulinarnych połączonych z degustacją. Na pewno pojawi się polska kaczka, gęsina, kasze i królująca na moim stole dynia - mówi kucharz.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do późnego wieczora. W przypadku deszczu odbędzie się pod dachem Domu Zdrojowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co do garnka (boncloka) włożyć? Śląskie przepisy Co do garnka (boncloka) włożyć? Śląskie przepisy

Spłonął niedzielny obiad Spłonął niedzielny obiad

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!