Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
31 października 2014

Znaleźli portfel kolegi i ukradli tysiąc złotych

Znaleźli portfel kolegi i ukradli tysiąc złotych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwójce jastrzębian grożą nawet 3 lata więzienia za przywłaszczenie sobie tysiąca złotych. Znaleziony portfel swojego kolegi oddali, już bez gotówki.

18 i 19-latek znaleźli portfel swojego znajomego, w którym znajdował się tysiąc złotych. Mężczyźni postanowili przywłaszczyć sobie pieniądze, po czym oddali portfel właścicielowi, twierdząc, że pieniędzy w nim nie było.

- Szybko wyszło na jaw, że prawda była zupełnie inna. Podejrzani o popełnienie przestępstwa nastolatkowie trafili w ręce stróżów prawa - informuje policja.

O ich losie zadecyduje teraz sąd. Za przywłaszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduję karę nawet do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
antoś03.11.2014 12:03

Nic im nie zrobią, ale wporzo ma ziomek kummpli. Dziewczyne mu też pewnie ruchali :)

prawnik31.10.2014 20:03

A nie dostaną upomnienie. To strasznie karami do wielu lat jest tylko czczym gadaniem.