Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
21 listopada 2014

Żmudziński apeluje o głosowanie na Hetman

Żmudziński apeluje o głosowanie na Hetman
fot. materiały prasowe

Sławomir Żmudziński, kandydat na prezydenta z Porozumienia NPW - Nowa Prawica, wydał oświadczenie, w którym namawia swoich wyborców do głosowania w II turze wyborów na Annę Hetman.

Do spotkania Hetman-Żmudziński doszło 20 listopada. Podczas rozmów okazało się, że część założeń programowych obu komitetów jest zbliżona. Dlatego, też kandydaci zdecydowali się na współpracę na płaszczyźnie programowej. 

- Uzyskałem od niej zapewnienie, że w przypadku wygranej zamierza być prezydentem także tej części wyborców, którzy w pierwszej turze wyborów zaufali mojej osobie i oddali na mnie swój głos - pisze Żmudziński w oświadczeniu.

Wspólne założenia to m.in. zmiany, które pozwolą zwiększyć wpływ mieszkańców na podejmowane przez władze naszego miasta decyzje, a także zwiększenie przejrzystości działania władzy.

- Pani Anna Hetman zapewniła mnie, że w przypadku wygranej zamierza być prezydentem wszystkich jastrzębian bez względu na ich przekonania i sympatie polityczne - pisze Sławomir Żmudziński.

Sławomir Żmudziński oficjalnie udziela swojego poparcia Annie Hetman i apeluje do swoich wyborców o oddawanie na nią głosu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (77)
krokodyl24.11.2014 22:59

Pan Żmudziński nie walczy o stołek, ale dba o dobro Miasta i Jego Mieszkańców. Absolutnie tego nie robi Janecki i PiS. Pamiętacie co zrobił m. in. matusiak w GSM. Zwolnili doświadczonych ludzi po to żeby zatrudnić swojaków.. To samo będa chhcieli zrobić w urzędzie, bo tam już nie zmieści się nawet 1 osoba. Biura przeładowane.

Bartek24.11.2014 22:22

Pan ŻMUDZIŃSKI TO NIE MATUSIAKI ANI INNI PISOWCY. żal ściska wam cztery litery, że bez żadnej kampanii zdobył 10 % głosów. Proponuję wam wycieraczkę na oczyszczenie niektórych częsci ciała lub zimny prysznic!

jastrzębianin24.11.2014 21:37

Panie Żmudziński oszukał nas pan i dalej oszukuje. Walka z nepotyzmem - żona na radną - walka z kumoterstwem - układ z przedstawicielem korwinistów i jedynka na liście załatwiona. Nie walczy pan o miasto tylko o stołek. Nie ośmieszaj się pan z tymi wypowiedziami i programem.

Tu 4 głosy24.11.2014 18:19

W I turze głosowaliśmy na pana Żmudzińskiego, więc w II turze oddamy głosy na panią Hetman. Pozdrawiamy.

Gość24.11.2014 9:23

A kim ty jesteś gościu, że doczepiaś się pana Żmudzińskiego? Pan Żmudziński nie dyskutuje z takimi jak ty. Poćwicz pisownię i mowę.

marian24.11.2014 8:25

Kims kto zdobył prawie 10 % głosów., pochwal się kim Ty jesteś.

Gość24.11.2014 7:54

a kim ty jesteś p. Żmudziński żeby twoje poparcie się liczyło ??!!

Pokaż wszystkie opinie (77)