Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 grudnia 2014

Do zera z Oświęcimiem. Wygrana JKH GKS

Do zera z Oświęcimiem. Wygrana JKH GKSZdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali w niedzielę na swoim lodowisku z Unią Oświęcim 3:0. Po pierwszej bramce na taflę lodowiska, w ramach akcji Teddy Bear Toss, spadły maskotki, które przekazane zostaną do Zespołu Ognisk Wychowawczych w Jastrzębiu-Zdroju.

Pierwsza tercja była wyrównana, choć trochę lepiej na lodowisku radzili sobie jastrzębianie. W 8. minucie mogło być już 1:0 dla JKH, ale krążek wystrzelony przez Artema Bondarieva trafił w słupek. W tej odsłonie żadna bramka nie padła.

W drugiej tercji jastrzębianie zaczęli bardziej kontrolować grę na tafli. Okazja została wykorzystana w 28. minucie, kiedy pierwszego gola strzelił Szymon Marzec. W tej odsłonie rywale z Oświęcimia nie mieli zbyt wielu okazji żeby zagrozić bramce bronionej przez Przemysława Odrobnego.

Podopieczni Roberta Kalabera grali w trzeciej tercji jeszcze lepiej. W 46. minucie wyraz temu dał Leszek Laszkiewicz, zdobywając drugą bramkę dla JKH.  54. minucie precyzyjnym strzałem spod niebieskiej linii popisał się Mateusz Rompkowski. Było już 3:0 i było wiadomo, że już nic nie odbierze zwycięstwa jastrzębianom.

JKH GKS Jastrzębie - TH Unia Oświęcim 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
1:0 - 27:15 - Szymon Marzec - Roman Němeček
2:0 - 45:21 - Leszek Laszkiewicz - Maciej Urbanowicz, Artem Bondariev
3:0 - 53:49 - Mateusz Rompkowski (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Urbanowicz - Górny, Bryk, Plichta, Polodna, Danieluk - Aleksyuk, Pastryk, Kulas, Steber, Marzec oraz Kantor, R. Nalewajka, Świerski, Drzewiecki.

TH Unia Oświęcim: Fikrt (Witek) - Vizvary, Vosatko, Zdenek, Daneček, Szewczyk - Gabryś, Ciura, Wojtarowicz, Tabaček, Jaros - Piekarski, Kasperczyk, Adamus, Komorski, Bepierszcz - Fiedor, Zukal, Piotrowicz, Kalinowski, Modrzejewski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!