Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 stycznia 2015

8:0 z Katowicami. Kontuzja Mateusza Danieluka

8:0 z Katowicami. Kontuzja Mateusza Danieluka
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 16 stycznia jastrzębianie pokonali na wyjeździe HC GKS Katowice 8:0. Cztery gole zdobył Michal Plichta. W ostatnich minutach meczu ze względu na kontuzję z boiska musiał zejść Mateusz Danieluk.

Pierwsza tercja była dosyć spokojna. Jastrzębianie zdołali strzelić tylko jedną bramkę. Jej autorem był Michal Plichta, a asystę zaliczył wracający na lód Richard Bordowski.

Druga tercja dla podopiecznych Roberta Kalabera zaczęła się lepiej. W 25. minucie drugiego gola strzelił Roman Nemecek, a chwilę później kolejne dwa dorzucili odpowiednio Michal Plichta i Petr Poodna. W 34. minucie ponownie do bramki katowiczach krążek wrzucił Michal Plichta, który tym samym skompletował hat-tricka. Był już 5:0 dla Jastrzębia.

Zawodnicy z Katowic nie mieli nic do powiedzenia na lodowisku. To jastrzębianie kontrolowali grę. Na początku trzeciej odsłony na listę strzelców wpisali się jeszcze Michal Plichta, Maciej Urbanowicz i Tomasz Pastryk. W 52. minucie kontuzji kolana doznał Mateusz Danieluk. Jak informuje JKH, mogło dojść do zerwania wiązadeł. W sobotę napastnik JKH przejdzie szczegółowe badania.

HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 0:8 (0:1, 0:4, 0:3)
0:1 - 15:53 - Michal Plichta - Maciej Urbanowicz, Richard Bordowski
0:2 - 24:16 - Roman Němeček - Leszek Laszkiewicz, Petr Polodna
0:3 - 25:41 - Michal Plichta - Radosław Nalewajka
0:4 - 27:32 - Petr Polodna - Roman Němeček, Tomasz Kulas
0:5 - 33:58 - Michal Plichta - Radosław Nalewajka, Artem Bondariev
0:6 - 41:57 - Michal Plichta - Maciej Urbanowicz
0:7 - 44:37 - Maciej Urbanowicz - Mateusz Danieluk
0:8 - 45:49 - Tomasz Pastryk

HC GKS Katowice: Burda (Domogała) - Žitňanský, Krokosz, Čičala, Piják, Goga - Lacheta, Cyganek, Bezugly, Komarchev, Kafan - Slota, Kret, Szymański, Kulawik, Gulbinowicz oraz Swiderski.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Polodna - Bryk, Protivný, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Górny, Kantor, Bordowski, Plichta, R. Nalewajka - Pastryk, Marzec, Świerski, Ł. Nalewajka, Kulas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!