Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 kwietnia 2015

Po ulicach naszego miasta biegał koń

Po ulicach naszego miasta biegał koń
fot. cyars / sxc.hu

Jeśli chodzi o zwierzęta, interwencje strażników miejskich i innych służb, głównie dotyczą psów i kotów. Inaczej jednak było 2 kwietnia, kiedy po ulicach naszego miasta samotnie biegał... koń.

W czwartek, w godzinach popołudniowych na ulice naszego miasta wyszedł koń. Zwierzę sforsowało zabezpieczenie w postaci elektrycznego pastucha i bez problemu wyszło na zewnątrz, na ulice. Koń biegał głównie po ulicy Szybowej.

- Zaalarmowani strażnicy po przybyciu na miejsce podjęli czynności zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ustalenia właściciela - informuje straż miejska.

Koń nie wyrządził żadnych szkód. Został schwytany i oddany właścicielowi. Teraz zwierzę znajduje się w lepiej zabezpieczonym pastwisku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Czcigodny ze szczytu05.04.2015 11:56

Tak, tak :) Fajnie się nazywasz, mamusia dała na imię KMP ?

KMP Jastrzębię -Zdrój04.04.2015 22:17

Masz coś jeszcze nick " Czcigodny ze szczytu "

Czcigodny ze szczytu04.04.2015 18:58

obserwuj, obserwuj, co innego można mieć do roboty skoro się nie ma pracy

do: Czcigodny ze szczytu04.04.2015 17:54

Obserwuję twoje komentarze na portalach i masz coś z gimbazy albo inny niedorozwój i jest tu jeszcze kilku takich o IQ podobnym tobie

Czcigodny ze szczytu04.04.2015 16:06

Przykro mi że głodzisz psa, skoro będzie chciał mnie zeżreć . Powinny się tym zainteresować odpowiednie organy. Wielkie panisko uważające się za pępek świata

do: Czcigodny ze szczytu04.04.2015 14:33

Masz rację. Przyjdź do mnie zeżre cię mój pies podobno sam stwierdziłeś że ma takie samo prawo? Zastanów się co piszesz. bo to nie te święta, choć tez pada śnieg że barany głos mają.

Czcigodny ze szczytu03.04.2015 22:58

A dlaczego uważasz, że jesteś ważniejszy od konia ? Każde zwierze ma takie samo prawo do życia. To ludzie sobie wymyślili że są najważniejsi na tej planecie.

Pokaż wszystkie opinie (15)