Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 września 2015

Jastrzębska Dziesiątka już w tą sobotę

Jastrzębska Dziesiątka już w tą sobotę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

19 września o godzinie 18:00 zawodnicy Jastrzębskiej Dziesiątki wystartują i przebiegną głównymi ulicami naszego miasta. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w jeździe od godziny 16:00 do 20:00.

W tym roku start i meta biegu znajdować się będą przy hali widowiskowo-sportowej. 10-kilometrowa trasa będzie biegła aleją Jana Pawła II i aleją Piłsudskiego (do Urzędu Miasta). Do tej pory zapisało się już 750 zawodników. Chętni mogą się zapisać się jeszcze do 17 września, do godziny 18:00.

Szczegóły na biegijastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!